Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці ЛНУ (06453) 5-04-11, 5-21-86, 5-01-48
Луганська обл., м. Рубіжне, пров. Клубний 12  (карта)
http://rpk.lg.ua

Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці ЛНУ

Відокремлений підрозділ "Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" – один з найстаріших навчальних закладів регіону, який здійснює підготовку спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст"

Загальна інформація

Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці входить до складу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який є багатопрофільним навчальним закладом, що здійснює програму ступеневої освіти і фахової підготовки за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Соціальна інфраструктура коледжу включає 6 навчальних корпусів загальною площею 14985 кв. м, навчально-виробничі майстерні, господарські будівлі, 1 гуртожиток. Навчання студентів здійснюється у 43 кабінетах та 20 обладнаних спеціалізованих лабораторіях. Санітарно-технічний стан, умови експлуатації будівель та споруд відповідають нормативним вимогам.

Навчальна база коледжу включає 9 комп'ютерних класів на 124 місця, оснащених сучасними комп’ютерами, об’єднаних у локальну комп'ютерну мережу, яка підключена до мережі Internet. Створено власний сайт навчального закладу. Проведена комп'ютеризація роботи навчального, методичного відділів, бухгалтерії.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Значна роль у забезпеченні продуктивності навчального процесу належить бібліотеці коледжу з читальним залом. Книжковий фонд бібліотеки становить понад 50783 примірників, до 72% яких складають підручники та навчальні посібники.

Книгозабезпеченість в цілому становить 47 підручників на одного читача. До бібліотеки щомісяця надходить більше двох десятків фахових періодичних видань з усіх спеціальностей, за якими здійснюється навчання в коледжі. Бібліотеку оснащено комп’ютерами, які підключено до мережі INTERNET. Створено електронну базу навчально-методичного забезпечення з усіх дисциплін.

За останні роки в коледжі значно покращено побутові умови. Коледж перейшов на самостійне опалювання, побудував 3 котельні, які забезпечують теплом усі будівлі, у т. ч. гуртожиток.

У гуртожитку коледжу можуть проживати всі студенти, що потребують на житло. Щорічно місця в гуртожитку отримують 60 студентів з інших міст. Забезпеченість студентів гуртожитком 100%. Приміщення гуртожитку обладнане автономними водонагріваючими пристроями, що дало можливість користуватися гарячою водою у будь-який період року.

Студентам створено нормальні умови для навчання та відпочинку. У гуртожитку функціонує кімната самопідготовки студентів, в якій кожного дня є черговий викладач, пересувна бібліотека. Викладачі надають студентам допомогу, проводять консультації. Естетично обладнана кімната відпочинку, де студенти у вільний час проводять вечори, дискотеки, дивляться телевізор. Проведено комп’ютеризацію гуртожитку та під’єднання до мережі Internet.

Щорічно проводиться ремонт навчальних корпусів і гуртожитку. Обладнано актовий зал на 250 місць. У коледжі є чотири спортивні зали, два тренажерні зали, функціонує п’ять спортивних майданчиків, які обладнані необхідним спортивним інвентарем, тренажерами, що дозволяє організувати діяльність 10 секцій з п’яти видів спорту. У 2004 р. коледж придбав міні-стадіон із штучним покриттям.

У 2007 році на баланс коледжу був переданий місцевий Палац спорту, що значно знижує навантаження на вже існуючі спортивні зали та дає можливість студентам і працівникам коледжу у вільний час відвідувати тренажерні зали, волейбольні, баскетбольні, футбольні майданчики та власний басейн. Спортивні команди коледжу – неодноразові призери Спартакіади міста, займали призові місця в обласних спортивних змаганнях ВНЗ І-ІІ р. а.

Адміністрація і профком постійно дбають про оздоровлення викладачів, студентів та співробітників. Щорічно за графіком всі студенти проходять медичний огляд у лікарні. Викладачі і співробітники також проходять медичний огляд. У приміщенні гуртожитку розташовані медичний пункт та ізолятор. Налагоджено систему страхування студентів від нещасних випадків через укладання індивідуальних договорів зі страховою компанією "Оранта".

У навчальному закладі працюють "Групи здоров’я" для викладачів та співробітників, спортивні секції з атлетичної гімнастики, футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, шейпінгу. Кожного року у коледжі проводяться Дні здоров’я. При необхідності викладачі, співробітники та студенти забезпечуються путівками до будинків відпочинку, санаторіїв, пансіонатів. Дирекція та профком неодноразово надавали матеріальну допомогу студентам, викладачам, співробітникам, нагороджували цінними подарунками на честь свят і урочистостей.

В головному навчальному корпусі обладнані буфет та кафе-їдальня для студентів і працівників закладу на 100 посадочних місць. Крім того працюють виносні буфети у інших корпусах навчального закладу, які забезпечують студентів гарячими напоями та виробами з тіста у перервах між заняттями. В приміщенні одного з навчальних корпусів відкрито навчальний магазин, що торгує канцелярськими товарами та товарами продовольчої групи.

Велику роботу проведено з улаштування і озеленення території навчального закладу. Вирубано дерева, які закінчили свій вегетативний ріст, насаджено алею каштанів, розбито квітники. Висаджено 500 кущів троянд різних сортів. Передбачено автоматичний полив дерев і квітів.

У плані перспективного розвитку коледжу значне місце відведено вдосконаленню і якісним змінам інфраструктури.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014