Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Верховинський коледж туризму і готельного господарства ПНУ Івано-Франківська обл., смт. Верховина, вул. Шевченка 57  (карта)
http://www.pu.if.ua

Верховинський коледж туризму і готельного господарства ПНУ

Верховинський коледж туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальні відомості про коледж

Верховинський коледж туризму і готельного господарства Державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" створений згідно з наказом МОН України від 20 травня 2004 року та ректора Прикарпатського університету ім. В. Стефаника від 15 червня 2010 року та увійшов до комплексу Інституту туризму і менеджменту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Створення навчального закладу зумовлено тим, що виникла потреба у фахівцях туристичної галузі, яка почала інтенсивно розвиватися на території Гуцульщини.

Рік заснування -2004.

У 2005 році коледж отримав ліцензію для надання освітніх послуг, пов'язаних з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста з напряму підготовки 0504 Туризм спец. 5.050403 "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах"

У 2008 році відповідно до рішення ДАК з напряму 0504 Туризм спец. 5.050403 "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах" коледж визнано акредитованим за І рівнем.

У 2008 році ліцензію замінено, згідно якої підготовка молодших спеціалістів здійснювалась за спеціальностями 5.02010701 "Організація туристичного обслуговування" та 5.14010101 "Організація обслуговування в готелях"

Відповідно до наказу МОН України №11\80 від 23.12. 2009 року, з 2010 року набір буде здійснюватись з галузі знань 0307 Туризм за спеціальностями:

 • 503070101 "Туристичне обслуговування";
 • 503070102 "Готельне обслуговування".

Рівень акредитації – перший

Ліцензований обсяг прийому на вищезгадані спеціальності – 50 осіб.

Термін навчання:

 • 2 роки 5 місяців на базі повної загальної середньої освіти;
 • 3 роки 5 місяців на основі базової загальної середньої освіти.

Форма навчання – денна.

Мова навчання – українська.

Випускники коледжу можуть займати посади:

 • референт з основної діяльності (туризм);
 • оператор автоматизованого розрахунку в готелі;
 • фахівець з готельного обслуговування;
 • фахівець туристичного обслуговування;
 • адміністратор;
 • адміністратор черговий;
 • організатор подорожей, екскурсій.

Викладацький склад

Викладання гуманітарних, науково-природничих та економічних, профілюючих дисциплін здійснюється викладачами університету, Інституту туризму і менеджменту, коледжу, а також досвідченими працівниками державних органів. Всього працює у коледжі 34 викладачі, з яких – 10 є кандидатами наук, доцентами, 1- доктор технічних наук, професор.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014