Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Васильківський коледж НАУ (04571) 2-20-96, 2-20-96, 2-34-02 (03)
Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів 40  (карта)
http://vk-nau.crystal.in.ua

Васильківський коледж НАУ

Васильківський коледж Національного авіаційного університету - це державний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, форма навчання – денна

Історія коледжу

Васильківський коледж Національного авіаційного університету є відокремленим державним структурним підрозділом Національного авіаційного університету, який був створений згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2006 року №554-р.

Васильківський навчальний заклад має багаторічну історію по підготовці фахівців середньої ланки. Він був створений у довоєнні часи відповідно до вимог Директиви начальника Генерального штабу Червоної Армії від 21.11. 1940 р. і мав назву Васильківська авіаційна школа механіків.

Випускники Васильківської авіашколи брали активну участь на фронтах Великої Вітчизняної війни, забезпечуючи якісну експлуатацію та ремонт авіаційної техніки.

У 1951 році Васильківська авіашкола була перетворена у Васильківське військове авіаційно-технічне училище, яке займало провідне місце в СРСР з підготовки військових фахівців для стройових частин ВПС за спеціальністю "Літаки та двигуни".

В результаті реформування військової освіти в Україні Васильківське військове авіаційно-технічне училище пройшло декілька перетворень, а саме:

  • починаючи з 1993 року ввійшло до складу Київського інституту ВПС, як 7 факультет по підготовці молодших спеціалістів з розширеним переліком спеціальностей: авіаційне обладнання, літак та двигун, авіаційне озброєння, радіоелектронне обладнання, паливно-мастильні матеріали, авіаційно-технічне майно;
  • у 2000 році був створений окремий навчальний заклад – Васильківський коледж ВПС;
  • у 2006 році замість Васильківського коледжу ВПС почалося створення цивільного вищого навчального закладу - Васильківського коледжу Національного авіаційного університету і у вересні 2007 року був здійснений перший набір цивільної молоді.

За час існування в стінах Васильківського навчального закладу підготовлено понад 52 тисячі авіаційних спеціалістів, серед яких є академіки і професори, доктори і кандидати наук, вищі офіцери Збройних Сил, керівники та викладачі вищих навчальних закладів. Одним із випускників є льотчик-космонавт СРСР Дьомін Л. С. Навчальний заклад має досвід підготовки іноземних спеціалістів.

Загальна інформація

Сьогодні Васильківський навчальний заклад як коледж НАУ підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, є державним вищим закладом освіти 1 рівня акредитації і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (серія АВ № 552203 від 5 серпня 2010 року), які забезпечують право надання освітніх послуг, пов'язаних із одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста зі спеціальностей:

  • технічне обслуговування повітряних суден і двигунів;
  • обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів;
  • технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден;
  • обслуговування систем управління і автоматики;
  • розробка програмного забезпечення;
  • соціальна робота.

Коледж також має ліцензію Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, що надає право надання повної загальної середньої освіти.

Освітню діяльність коледж здійснює згідно з чинним законодавством та на підставі Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", постанов Кабінету Міністрів України: від 05.09. 96р. за №1074 "Положення про державний вищий заклад освіти", від 20.01. 98р. №65 "Про затвердження Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту)", нормативних актів Міністерства освіти і науки України, Положення про коледж.

Підготовка фахівців у коледжі здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України від 05.08. 2010р. АВ № 552203 досвідченим викладацьким складом у лекційних аудиторіях, класах, кабінетах та лабораторіях, які оснащені зразками авіаційної техніки, електронними пристроями та технічними засобами навчання. Для практичної підготовки студентів коледж оснащений цехами практичного навчання та зразками сучасних літальних апаратів.

У навчальному процесі в достатній мірі використовується обчислювальна техніка. До послуг студентів - навчальна бібліотека, комп’ютерні класи, стадіон та спортивний майданчик.

Під час навчання студентам щорічно надаються зимові та літні канікули. Виплачується стипендія студентам, які навчаються за державним замовленням.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники коледжу, які успішно закінчили навчання за програмою підготовки молодших спеціалістів і пройшли державну атестацію, отримують диплом державного зразка, та мають можливість продовжити навчання на старших курсах Національного авіаційного університету та інших вишів України і здобути повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр".

Випускники коледжу працюють на багатьох державних підприємствах України, серед яких державне підприємство завод "410", завод імені Антонова, соціальних службах, які сьогодні є візитною карткою ВК НАУ у всіх регіонах України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
15
Рейтинг: 5 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Васильківський коледж НАУ

Ната
Моя племянница выпускница ВК НАУ. После окончания сейчас учится в НАУ на 5-м курсе. Ни дня не жалеем, что учились именно в колледже: опытные педагоги, дружный коллектив и активная студенческая жизнь.
Лилия Лисова
Дочка навчалася в цьому закладі. Їй подобалося. Хороші викладачі, гарно викладають. Коледжом задоволені!
Вика Подгорецкая
Вчилась в цьому коледжі. Рівнем отриманих знань задоволена. Викладачі доступно подають матеріал. Після коледжу без проблем вступила до університету.