Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Березнівський лісовий коледж (03653) 5-60-89, 5-60-82, 5-65-19
Рівненська обл., м. Березне, вул. В. Чорновола 23  (карта)
http://blk.edu.ua

Березнівський лісовий коледж

Березнівський лісовий коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Березнівський лісовий коледж – це державний вищий навчальний заклад, який готує фахівців для лісової галузі за спеціальностями:

  • Лісове господарство
  • Мисливське господарство
  • Зелене будівництво і садово-паркове господарство
  • Бухгалтерський облік

На денній і заочній формах навчання здобувають професійні знання понад 800 студентів, які навчаються за рахунок фінансування з державного бюджету та коштів фізичних і юридичних осіб.

Матеріально-технічна база

Сьогодні коледж – це студентське містечко площею 40 га, на території якого розміщені 3 навчальні корпуси, 3 гуртожитки, студентська їдальня, слюсарна і деревообробна майстерні, машинно-тракторний парк, тепличне господарство, спортивний комплекс "Лісотехнік", дендрологічний парк загальнодержавного значення.

Для проведення теоретичних, лабораторно-практичних занять, навчальних практик, що потребують спеціалізованих приміщень, в коледжі обладнано 45 навчальних аудиторій, серед яких 8 лабораторій, 30 кабінетів, 2 лекційні зали, 5 комп’ютерних класів, навчальна бухгалтерія.

В коледжі створені належні житлово-побутові умови, організований змістовний відпочинок та дозвілля студентської молоді. До їх послуг 3 благоустроєні гуртожитки на 520 місць, кафе "Лісова пісня", кімнати відпочинку в гуртожитках, медпункт, танцювальний майданчик, актовий і спортивний зали, кімнати для занять гуртків художньої самодіяльності і спортивних секцій.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес забезпечують 73 педагогічних працівники, серед яких 5 кандидатів наук, 39 викладачів вищої категорії, 10 викладачів-методистів, 5 молодих спеціалістів навчаються в аспірантурі.

В навчальному процесі активно використовуються новітні освітні технології, застосування яких без належного технічного забезпечення неможливе. А для цього коледж має 100 комп’ютерів, 10 ноутбуків, 11 мультимедійних проекторів, 1 інтерактивну дошку, 2 графопроектори, 6 телевізорів з пристосованим DVD, 2 цифрові відеокамери. П’ять комп’ютерних класів, що розраховані на 72 робочі місця, об’єднанні в єдину локальну мережу і мають вихід в Internet.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Після закінчення коледжу випускники можуть продовжити навчання на ІІІ курсі в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів), Тернопільському національному економічному університеті, Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне), Житомирському національному агроекологічному університеті, Надслучанському інституті (м. Березне) за освітньо-професійною програмою бакалавра.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014