Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж управління, економіки і права ПДАА (053) 256-90-87
м. Полтава, проспект Першотравневий 10  (карта)
http://acup.poltava.ua

інформація підтверджена

Коледж управління, економіки і права ПДАА

Коледж управління, економіки і права – структурний підрозділ Полтавської державної аграрної академії, вищий навчальний заклад І рівня акредитації, підпорядкований Міністерству аграрної політики України

Загальна інформація

Навчальний заклад пройшов передбачені законодавством процедури ліцензування, акредитації  та здійснює підготовку  на базі  9 та 11 класів за  престижними спеціальностями:

 • Право (спеціалізація «Правознавство»);
 • Фінанси, банківська справа та страхування (спеціалізація «Фінанси та кредит»);
 • Облік та оподаткування (спеціалізація «Оціночна діяльність»);
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»);
 • Менеджмент (спеціалізація «Організація виробництва»);
 • Агрономія (спеціалізація «Організація і технологія ведення фермерського господарства»).

Підготовка здійснюється за денною та  заочною формою навчання. Функціонує три відділення – юридичне,  економічне та відділення менеджменту і сільськогосподарського виробництва. Загальний контингент студентів становить 650 осіб.

Освітній процес

Освітній процес у коледжі забезпечують  49  досвідчених викладачів. Більше 50%  – це викладачі вищої  категорії,  10  мають звання «викладач-методист»; 2 - Відмінники освіти України; 5 - Відмінники аграрної освіти та науки;  5 викладачів мають трудову відзнаку «Знак пошани».   Маємо в штаті 1 доктора наук  та 4 кандидати наук.  Викладачі  об’єднані у 6  циклових комісій, 4 із них – випускаючі.  

В навчальному процесі широко застосовуються інноваційні технології з використанням комп’ютерної та мультимедійної техніки.

Виробничу та навчальну практику студенти проходять в юридичних та фінансових установах, на підприємствах, в організаціях Полтави та області, а також за кордоном.

Матеріально - технічне забезпечення  

Коледж має два навчальних корпуси, в яких розміщені 38 кабінетів і лабораторій, 6 комп’ютерних класів, актова зала на 450 місць, бібліотека з книжковим фондом близько 60 тисяч примірників, читальна зала.

До послуг молоді їдальня, студентське кафе та буфет.

Після занять студентів  чекає  9-поверховий комфортабельний гуртожиток, місцями в якому забезпечуються всі бажаючі. В гуртожитку обладнані дискоклуб, кімната тенісу, більярду, працює тренажерний зал, інтернет - клуб. Є можливості для занять художньою самодіяльністю та спортом. За результатами конкурсу на створення кращих соціально - побутових умов для студентів гуртожиток коледжу займає провідні місця в області та в Україні.

Студентське самоврядування  коледжу є ініціатором проведення різноманітних заходів. Свої творчі здібності молодь має можливість розкривати в молодіжних клубах за інтересами, предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності.

Все це забезпечує високу якість підготовки фахівців, що підтверджується участю і перемогами студентів коледжу в предметних олімпіадах та професійних конкурсах, успішним працевлаштуванням випускників та вступом їх до провідних вищих навчальних закладів Полтави та України.

Коледж управління, економіки і права ПДАА проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Облік і оподаткування
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Менеджмент
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • Аграрні науки та продовольство

  • Агрономія

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1