Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Індустріальний технікум ДонДТУ (06442) 5-23-88, 5-30-35
Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Дунауйвароська 14  (карта)
http://alit.16mb.com

Індустріальний технікум ДонДТУ

Сьогодні Індустріальний технікум є складовою частиною Донбаського державного технічного університету і являє собою сучасний навчальний заклад І рівня акредитації, який динамічно розвивається і відіграє суттєву роль у формуванні інтелектуального технічного потенціалу Східноукраїнського регіону

Загальна інформація

За роки свого існування технікум підготував 16525 спеціалістів для підприємств металургійної, коксохімічної промисловостей та інших галузей економіки України. Багато вихованців нашого навчального закладу – відомі люди в Україні, які вписали яскраві сторінки до її історії.

Наші випускники працюють на різних металургійних підприємствах України. На сьогодні укладено договори на підготовку спеціалістів для ПАТ "Алчевський металургійний комбінат" та "Алчевськкокс", комбінату "Азовсталь", заводів "Дніпроспецсталь", "Славтяжмаш", Донецького металургійного та Перевальського ремонтно-механічного заводів.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

В Індустріальному технікумі ДонДТУ створено всі умови для формування компетентних, конкурентоспроможних фахівців. Ми дбаємо про те, щоб наші випускники продовжували навчання: розроблено інтегровані плани з вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації (Національно-технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський авіаційний інститут, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Донбаський державний технічний університет) для подальшого навчання випускників за скороченою програмою.

Забезпечення навчального процесу

Сьогодні в технікумі навчається більше, ніж півтисячі студентів. Гордістю технікуму є переможці обласних олімпіад і конкурсів з математики, фізики, інформатики, стипендіати Президента України, Верховної Ради, Профспілки металургів та гірників України. Наші студенти успішно виступають з доповідями на науково-практичних конференціях за різноманітною тематикою.

Ми пишаємось тим, що одними з перших в області застосували модульно-рейтингову систему оцінки знань. Роботу технікуму було відзначено дипломом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти на 7 міжнародній виставці навчальних закладів. З метою обміну досвідом питання впровадження модульно-рейтингової системи, кейс-технологій у навчальний процес були розглянуті на засіданнях Ради директорів Луганської та Дніпропетровської областей, обласних методичних об’єднаннях викладачів різних дисциплін. Викладачі технікуму успішно очолюють обласні методичні об’єднання викладачів світової літератури та стандартизації.

І ми не зупиняємось на досягнутому. У технікумі проводиться цілеспрямована й ефективна робота з впровадження інноваційних технологій у навчальний процес. Це дає можливість для посилення мотивації навчання, заощадження часу викладача і студента. Організація процесу навчання стає більш творчою для викладача і студента.

Досвід впровадження рейтингової системи в технікумі підтверджує її необхідність, оскільки вирішує не лише проблеми об’єктивності оцінювання знань та підвищення ефективності роботи викладацького складу, але й спонукає студентів до систематичної роботи, орієнтує їх на розкриття особистих здібностей.

Найбільша гордість нашого навчального закладу – це колектив, 125 педагоги та співробітники, які щодня, щогодини своїми зусиллями сприяють розвитку технікуму, зростанню його престижу.

Педагогічний колектив технікуму за весь шлях свого становлення і розвитку щоденною творчою працею поступово здобував заслужене визнання на місцевому, регіональному і державному рівнях: 13 викладачів мають почесне звання "Відмінник освіти", 12 нагороджено Грамотами Міністерства освіти і науки України, 27 є спеціалістами вищої категорії, 19 – спеціалістами І категорії.

Колектив оновлюється молодими викладачами. Вони зберігають традиції навчального закладу, до якого прийшли, вносять свіжий подих молодої енергії та завзяття.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014