Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ялтинський медичний коледж (0654) 32-21-63
АР Крим, м. Ялта, вул. Кірова 105  (карта)
http://www.medkolledw.crimea.ua

Ялтинський медичний коледж

Серед медичних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації КРВНЗ "Ялтинський медичний коледж" — один із найстаріших навчальних закладів Криму та України

Загальна інформація

На чолі колективу Ялтинського медичного коледжу стоїть заслужений діяч охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, магістр державного управління, викладач вищої категорії, викладач-методист Мамикіна Людмила Сергіївна. Великий досвід роботи допомагає їй вміло впроваджувати прогресивні управлінські та педагогічні технології.

1922 рік став роком заснування ВНЗу, який підготував більше 15 тисяч висококваліфікованих спеціалістів медичних спеціальностей: медичних сестер, фельдшерів, фармацевтів та лаборантів медичних.

Головна цінність Ялтинського медичного коледжу - його досвідчений педагогічний колектив, який постійно поповнюється молодими талановитими викладачами.

Сьогодні коледж готує медичні кадри за чотирма спеціальностями:

  • Спеціальність "Лікувальна справа" — готують спеціалістів для роботи в амбулаторно-поліклінічних та лікувально-профілактичних закладах усіх галузей народного господарства для організації та надання медичної допомоги у невідкладних та екстремальних ситуаціях, проведення заходів щодо профілактики та зниження захворюваності тощо.
  • Спеціальність "Сестринська справа" - готують висококваліфікованих спеціалістів для роботи в лікувально - профілактичних закладах усіх галузей народного господарства для догляду за хворими, для виконання призначень лікаря, для проведення профілактичних заходів та своєчасного виявлення захворювань.
  • Спеціальність "Фармація" — готують висококваліфікованих спеціалістів для професійної діяльності щодо забезпечення населення лікарськими формами, препаратами та іншими медичними засобами.
  • Спеціальність "Лабораторна діагностика" - готують спеціалістів для роботи в практичній медицині в лабораторіях, широкого профілю: клініко - діагностичних, біохімічних, бактеріологічних, санітарно-гігієнічних установах.

З 1957 року в Ялтинському медичному коледжі функціонує відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, де успішно підвищують свій професіональний рівень працівники закладів охорони здоров’я.

3 1 вересня 2006 року на базі нашого коледжу розпочав свою роботу факультет заочного навчання Національного фармацевтичного університету.

Студенти, які закінчили наш коледж, продуктивно працюють у всіх містах України, у країнах близького та далекого зарубіжжя.

Щороку з 1 січня абітурієнти мають можливість готуватися до вступу в коледж на підготовчих курсах.

Матеріально-технічна база

Студенти Ялтинської коледжу навчаються в добре обладнаних кабінетах та лабораторіях, функціонує комп'ютерний клас з підключенням до Інтернету. Коледж має свій сайт та електронну адресу.

Відповідає високим стандартам навчання тренажерний кабінет, який має комплект фантомів, що імітують пацієнта. У коледжі є багата бібліотека з читальною залою, їдальня, гуртожиток.

Студенти ЯМК мають можливість одержати не тільки професійні знання, але й розвиватися всесторонньо. У коледжі продуктивно працює рада студентського самоврядування, яка є організатором багатьох цікавих починань: створена команда інтелектуального клубу "Що? Де? Коли?", проводяться театралізовані вистави та вечори відпочинку.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014