Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної (0692) 55-56-93, 55-59-70
АР Крим, м. Севастополь, вул. Краснодарська 31  (карта)
http://smk-sebastopol.org

Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної

Комунальний вищий навчальний заклад "Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної" організовано одним з перших навчальних закладів у відновленому Севастополі в 1952 році як школу медсестер. У вересні 2007 року коледжу виповнилося 55 років від дня заснування

Історія

У 1954 році школа медсестер була перетворена в медичне училище. У 1991 році в училище було відкрито відділення підвищення кваліфікації середніх медичних працівників.

За роки існування медичного коледжу підготовлено 637 фахівців за спеціальністю "Лікувальна справа", 309 фахівців за спеціальністю "Акушерська справа" та 6880 фахівців за спеціальністю "Сестринська справа" для практичної охорони здоров'я міста.

Великий вклад у розвиток медичного училища в різні роки внесли директора Малишева З. В., Дубок Т. А., заступники директора з навчальної роботи Миронов К. Н., Бакаляр А. А., Джусь Л. А., Степанковська В. С., Іванов В. А.

Величезний внесок у підготовку і виховання студентів навчального закладу внесли в 1980-і роки учасники Великої Вітчизняної війни, військові медики, які стали згодом викладачами училища.

У холі нашого коледжу знаходиться бюст легендарної і безстрашною захисниці нашого міста - Жені Дерюгіної. Санінструктор Женя Дерюгіна уособлює сестер милосердя, які пройшли через всі тяготи героїчної оборони та звільнення Севастополя. У 1975 році Постановою Ради Міністрів УРСР № 345 від 18 липня 1975р. ім'я Жені Дерюгіної присвоєно Севастопольському медичному училищу.

Загальна інформація

В даний час Севастопольський медичний коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" напряму 1201 "Медицина" за трьома акредитованими спеціальностями:

  • "Лікувальна справа",
  • "Сестринська справа",
  • "Акушерська справа".

Крім того, наш навчальний заклад надає повну загальну середню освіту студентам, які були прийняті на основі базової загальної середньої освіти.

В даний час в Севастопольському медичному коледжі імені Жені Дерюгіної навчання студентів ведеться на 2 відділеннях 48 викладачами у складі 8 циклових комісій. У складі викладачів 3 кандидата медичних наук, 6 викладачів-методистів, 4 старших викладача, 14 викладачів вищої категорії.

У коледжі працюють викладачі, у яких вибір професії починався зі студентської лави. Закінчивши медичне училище, потім, отримавши лікарську освіту, вони повернулися викладати: Джусь Л. А., Федотова Н. К., Смирнова З. М., Боброва Т. І., Романенко А. А., Страхова І. С., Левченко І. П., Смирнова З. М, Сухарева Т. М.

Колектив коледжу пам'ятає минуле, реально оцінює сьогодення і впевнено дивиться в майбутнє. Місту потрібні медичні працівники - медичні сестри, фельдшери, акушерки. В 2006 році училище перетворено в комунальний вищий навчальний заклад "Севастопольський медичний коледж імені Жені Дерюгіної" - відповідно до реорганізації системи вищої освіти та розвитку ступеневої медичної освіти, що проводиться в Україні,

Колектив коледжу впевнений, що йде в правильному напрямку і готовий до подальшого творчого пошуку і копіткої повсякденної роботи.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014