Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки (0652) 22-22-11
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Гагаріна 11  (карта)
http://cktek.org.ua

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж Кримспоживспілки (раніше - кооперативний технікум) - цей навчальний заклад знають в усіх куточках Криму і далеко за його межами

Загальна інформація

Авторитет коледжу завжди був високий, і вчитися в ньому було престижно. З його стін за 45 років пішло у велике життя близько 35 тис. фахівців. Багато хто з них на практиці показали себе справжніми професіоналами, в даний час вони займають керівні посади в системі Кримспоживспілки.

Сьогодні споживча кооперація зацікавлена у фахівцях нової формації, що вміють працювати в жорстких умовах ринкової економіки, які мають високий рівень професійної підготовки, що вміють аналізувати і приймати обґрунтовані економічні рішення. Коледж готує саме такі кадри в галузі економіки, торгівлі, сфери послуг.

Сімферопольський кооперативний торговельно-економічний коледж - спадкоємець славних кооперативних традицій минулого, а його витоки як навчального закладу починаються з торгово-кооперативної школи, заснованої в 1928 році в м. Сімферополі.

У 1963 році за рішенням правління Укоопспілки на базі цієї школи був створений Сімферопольський кооперативний технікум. У 2003 році постановою правління Кримспоживспілки технікум реорганізований в кооперативний торговельно-економічний коледж.

Багаторічна, напрацьована і останнім часом значно оновлена матеріально-технічна база забезпечує продуктивну підготовку студентів та подальшу їх затребуваність на ринку праці. Працевлаштування випускників коледжу становить 70% від випуску, а це дуже хороший результат.

Педагогічним колективом коледжу розробляються і використовуються активні форми навчання (ділові ігри, диспути, кейс-методи, віртуальна практика, бінарні уроки), постійно проводяться заняття з використанням комп'ютерної техніки, лекції-презентації, працює система "Колоквіум".

Забезпечення навчального процесу

Особливо хочеться відзначити те, що наповнює стіни і предмети нашого коледжу сенсом. Це, звичайно, люди. Ті, хто присвятив свою працю, свої почуття, своє життя нашому вченому закладу. Більша половина викладачів - це педагоги з великим стажем (багато хто з них більше 30 років працюють в коледжі та споживчій кооперації).

Чимало у нас і молодих педагогів (близько 30%). 6 чоловік продовжують підвищувати свій освітній рівень, навчаючись в аспірантурі ПУСК.

З 43 штатних співробітників коледжу 21 викладач має вищу категорію (50%). Всі викладачі постійно підвищують свій освітній рівень: на курсах підвищення кваліфікації, проводячи "Майстер-класи", розробляючи навчальні посібники.

Матеріально-технічна база

Сьогодні в коледжі до послуг студентів:

  • 25 навчальних аудиторій,
  • два лекційних зали (в одній2 з них встановлений стаціонарний мультимедійний комплекс),
  • навчальні лабораторії,
  • навчально-виробничий комплекс на кулінарному відділенні,
  • бібліотека з читальним залом та автоматизованою системою "Бібліограф",
  • електронна бібліотека, наявністю якої може похвалитися далеко не кожен університет,
  • 5 комп'ютерних класів на 90 робочих місць, підключених до глобальної мережі Інтернет,
  • актовий та спортивний зали,
  • кафе в навчальному корпусі,
  • упорядкований гуртожиток з пунктом харчування, кімнатами відпочинку, медпунктом.

На 100% студенти коледжу забезпечені гуртожитком.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014