Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ (03849) 2-52-86, 2-32-96
Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Суворова 2  (карта)
http://www.cfi.kp.km.ua

Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ є одним із провідних навчальних закладів міста

Загальна інформація

Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ було організовано 1961 року на базі історичної будівлі зведеної в 1864 році. З 1993 року технікум харчової промисловості набув статусу коледжу і розпочав підготовку бакалаврів з харчової технології та інженерії. А у 2001 році на базі коледжу було відкрито навчально-консультаційний центр Національного університету харчових технологій (з 2007 року заочний факультет НУХТ), де випускники коледжу, бакалаври та молодші спеціалісти можуть здобути вищу освіту.

З 2005 року коледж є структурним підрозділом Національного університету харчових технологій і проводить підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки "Харчові технології та інженерія" та молодший спеціаліст за спеціальностями:

  • "Бухгалтерський облік"
  • "Економіка підприємства"
  • "Фінанси і кредит"
  • "Виробництво харчової продукції"
  • "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"
  • "Обслуговування програмних систем і комплексів"
  • "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв"

В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ навчається майже 800 студентів на денній формі навчання і більше 200 студентів на заочній.

Підготовка студентів здійснюється як на державній так і на платній основі. Під час навчання, студентів забезпечують місцями для проходження навчальних та виробничих практик, а по закінченню навчання надаються робочі місця.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Навчанням майбутніх фахівців займаються 84 викладачів, в тому числі чотири кандидати наук, 16 викладачів-методистів, 38 викладачів вищої категорії. Серед них - один заслужений працівник освіти України, один нагороджений почесним знаком "Відмінник освіти України".

Навчання студентів проводиться в світлих і просторих аудиторіях, з використанням новітніх досягнень. До послуг студентів представлено 21 кабінет, 21 лабораторія, п'ять комп'ютерних класів, де встановлено понад 130 комп'ютерів з вихідом до глобальної мережі Internet. На території коледжу розташовано повноцінний стадіон із спортмайданчиками, приміщення їдальні, майстерні.

Для проживання студентів з інших міст надається гуртожиток на 360 місць, що розташований у новій будівлі в 10 хвилинах від коледжу. У приміщенні гуртожитка розташована бібліотека, у фондах якої міститься більше 100 тис. примірників літератури.

Дозвілля студентів сплановано так само ретельно, як і навчання, спортивні змагання, КВК та вечори художньої самодіяльності - це звичайне життя студентів коледжу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.11.2018