Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького" (0652) 25-05-85
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Пушкіна 15  (карта)
http://shkolastudia.ho.ua

КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького"

Кримський республіканський вищий навчальний учбовий заклад "Школа-студія при Кримському академічному російському драматичному театрі ім. М. Горького" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

За Постановою Ради Міністрів АРК від 08.09. 1995 р. і згідно з наказом Міністерства культури АРК від 19.10.95 р. № 196 в Сімферополі з метою підготовки високопрофесійних акторських кадрів для установ мистецтв, культури і культурно-масових закладів була відкрита Державна школа-студія (ВУЗ).

Наказом Міністерства культури і мистецтв від 17.04.2006 р. № 51 навчальний заклад перейменовано в КРВУЗ "Школа-студія при КАРДТ ім. М. Горького". Навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, веде підготовку молодших спеціалістів за напрямом 0202 "Мистецтво", спеціальності 5.02020101 "Акторське мистецтво".

Уряд Криму визначав важливість відкриття Школи-студії як потребу створення для регіону експериментального театрального вузу, здатного вирішити ряд соціально-культурних завдань автономії:

  • зробити певний внесок у вирішення гострої для кримського регіону проблеми професійних кадрів для театрів;
  • наблизитися до вирішення соціальної та демографічної проблеми, пов'язаної з постійним відтоком талановитої молоді в театральні вузи інших міст, так як відсутні власні вузи з підготовки драматичних акторів;
  • передбачалося в досить короткий термін сформувати повноцінний вуз сучасного типу, з авторською програмою освіти і виховання, здатний готувати кадри, активно вести науково-дослідну та практичну діяльність у сфері театрального мистецтва і культури.

За п'ятнадцять років свого існування педагогічний колектив КРВУЗ "Школи-студії при КАРДТ ім. М. Горького" успішно впорався з поставленими перед ним завданнями: підготовлено 143 актора драматичного театру і 17 артистів балету.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014