Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ (0522) 34-58-71, 34-58-60
м. Кіровоград, вул. Фрунзе 6  (карта)
http://www.tehnikum.kw.ukrtel.net

Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ

Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ - це вищий навчальний заклад І рівня акредитації, де навчається близько 700 студентів, а навчальний процес здійснює 65 висококваліфікованих викладачів

Загальна інформація

Колектив коледжу постійно знаходиться в творчому пошуку, забезпечує високий рівень знань випускників.

Враховуючи потреби часу, в коледжі останнім часом було відкрито ряд нових економічних та інженерних спеціальностей. Таким чином, 1 вересня 2000 року коледж здійснив прийом на навчання з таких спеціальностей:

 • Бухгалтерський облік;
 • Економіка підприємства;
 • Обробка металів на верстатах і автоматичних лініях;
 • Інструментальне виробництво;
 • Обслуговування верстатів з ПУ і РК;
 • Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;
 • Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж.

Матеріально-технічна база

Коледж розміщується у двох навчальних корпусах, в яких знаходиться 32 кабінети та 14 лабораторій, оснащених необхідним обладнанням, навчальними посібниками та технічними засобами навчання. В тому числі лабораторія інформатики та обчислювальної техніки, обладнана сучасними ЕОМ; кабінет основ автоматизації виробництва, обладнаний системою навчального телебачення; лабораторія металорізальних верстатів обладнана сучасними верстатами, робототехнічним комплексом.

Створені кабінети і лабораторії для нових спеціальностей, такі як:

 • кабінет бухгалтерського обліку, фінансування та кредитування;
 • кабінет статистики;
 • кабінет економічного аналізу, ревізії, контролю та основ аудиту;
 • лабораторія будови автомобілів, використання експлуатаційних матеріалів та економії паливно-енергетичних ресурсів.

В навчальних корпусах розміщені також актовий зал, бібліотека, читальний зал, два спортивних зали, стрілецький тир, музей історії коледжу, медпункт.

Коледж має достатню матеріальну та методичну базу для проведення навчання і виховання студентів на належному рівні.

Для проходження студентами практики в коледжі є навчально-виробничі майстерні, які мають дільниці: слюсарну, три механічні та верстатів з ЧПУ. Вони укомплектовані 87 одиницями металорізальних верстатів.

У дворі коледжу знаходиться приміщення їдальні на 250 місць. Невід’ємною частиною навчально-виховної роботи в коледжі є науково-технічна творчість, яка містить конструкторську та винахідницьку роботу, направлену на розширення і поглиблення теоретичних знань, а також закріплення матеріальної творчості студентів.

Виховний процес

Істотне значення у вихованні студентів мають різні заходи, які традиційно проходять в коледжі: зустрічі з ветеранами і випускниками коледжу, конференції, літературно-музичні вечори, відкриті виховні години, лекції та бесіди, а також урочисті посвячення в студенти та вручення дипломів.

У вільний від занять час багато студентів коледжу беруть активну участь в художній самодіяльності. Більшість заходів з організації дозвілля молоді, масових видовищних заходів здійснює студентський клуб коледжу. Проводяться вечори відпочинку, конкурси, дискотеки за активної участі гуртку художньої самодіяльності – танцювального, драматичного, вокального, музичного.

Особлива увага в коледжі приділяється спорту. Фізична культура і спорт є складовою частиною навчального процесу, міцно ввійшли в режим навчання і відпочинку студентів.

Спортивна база коледжу має сучасне обладнання і тренажери. Регулярно працюють секції баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

Команди коледжу беруть участь в різних спортивних змаганнях і спартакіадах – міських, обласних і, як правило, виборюють призові місця. За великі спортивні досягнення коледжу було присвоєно звання "Спортивний клуб "Машинобудівельник".

За роки існування коледжу ним було підготовлено більше 22 тисяч молодих спеціалістів.

Випускники коледжу різних років були шанованими й авторитетними людьми на всіх підприємствах колишнього СРСР і України, як висококваліфіковані спеціалісти.

Багато з них займали високі керівні посади, були директорами та провідними спеціалістами Росії й Украйни.

Сьогодні наші випускники є керівниками підприємств м. Кіровограда. Ряд випускників коледжу працювали і працюють в конструкторських бюро України і країн СНД, розробляючи і впроваджуючи в виробництво нові види техніки для народного господарювання.

Багато випускників коледжу продовжили навчання в університеті і сьогодні працюють викладачами КДТУ. Деякі закінчили вузи, повернулись до рідного коледжу, щоб сіяти розумне, добре, вічне.

Сьогодні машинобудівний коледж КНТУ – це монолітний колектив, колектив професіоналів-однодумців, який впевнено дивиться в завтрашній день і продовжує славну історію свого навчального закладу.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

По закінченню технікуму випускники всіх спеціальностей можуть перейти на навчання в Кіровоградський національний технічний університет на другий або третій курс, чи в будь-який інший вищий навчальний заклад ІІІ або IV рівня акредитації на другий курс.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014