Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ (04737) 5-31-87, 5-24-57
Черкаська обл., м. Золотоноша, Садовий проїзд 1  (карта)
http://www.btsau.kiev.ua

Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ

Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ – це один із найстаріших серед спеціальних навчальних закладів України

Історія

Починається історія технікуму з 1898 року, коли Департаментом землеробства була створена нижча сільськогосподарська школа. За період з 1898 по 1917 рр. школа зробила 18 випусків по 18-20 слухачів. Першим керуючим школою був Анцібор, через рік його змінив М. Семенов, під редакцією якого вийшов перший друкований звіт про роботу Золотоніської сільськогосподарської школи.

У 1920 році школа була перейменована в Золотоніський сільськогосподарський технікум. Усього до Великої Вітчизняної війни в технікумі підготовлено 1000 спеціалістів сільського господарства, У період фашистської окупації вся навчальна і господарська база були знищені. Як і вся країна, технікум піднімався з попелища.

Вже з грудня 1943 року було відновлено навчання за спеціальністю "агрономія". В 1957 році було проведено перший набір студентів на навчання за спеціальністю "ветеринарія", а в 1961 році перші випускники-фельдшери ветеринарної медицини отримали дипломи. З цього ж року припинено набір студентів за спеціальністю "агрономія".

Усього за післявоєнний період було підготовлено більш як 2000 кваліфікованих агрономів. Першими організаторами ветеринарного відділення були Колесніков В. Ф., який обіймав посаду директора у 1958–1962 рр. та Альошин Б. І., що працював на посаді директора з 1962 по 1986 рр. У 60-70 роки зростає матеріально-технічна база навчального закладу, проводиться реконструкція, добудовуються нові приміщення.

Загальна інформація

Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ здійснює підготовку за спеціальностями:

  • фельдшер ветеринарної медицини
  • технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

На денній формі навчається в середньому 360 студентів. Щорічний набір на перший курс становить 175 осіб.

Колектив технікуму приділяє багато уваги професійній активізації студентів. Проводяться тематичні тижні дисциплін, які завершуються конкурсними професійними вечорами. Викладачі технікуму є постійними учасниками Республіканської виставки досвіду роботи педагогічних колективів навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.

Гордістю навчального закладу є фольклорно-етнографічний ансамбль "Дружба", створений у 1968 році. Він є базою естетичного виховання студентів, засвоєння ними основ народної моралі та етики. У пошані в технікумі спортивно-масова робота. Команди студентів неодноразово ставали призерами обласних, районних та міських змагань.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ

Ирина Серая
День відкритих дверей 29 березня 2014 року о 10.00 в актовому залі навчального закладу