Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ (046) 462-12-00
Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Сім'ї Розумовських 41  (карта)
http://www.techvet.com.ua

інформація підтверджена

Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ

Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ – це відомий в Україні і за її межами вищий сільськогосподарський навчальний заклад 1-го акредитаційного рівня

Загальна інформація

Започатковано навчальний заклад у 1925 році, спочатку як сільськогосподарську профшколу з контингентом учнів 40 чоловік.

Другим народженням навчального закладу став рік 1965, коли було побудовано новий головний навчальний корпус на 600 місць.

Сьогодні коледж розміщується в трьох навчальних корпусах: головному, морфологічному і ветеринарній клініці. Навчальні кабінети і лабораторії оснащені на рівні сучасних вимог. У підсобному господарстві Козелецького технікуму ветеринарної медицини середньорічно утримується близько 30 голів свійських тварин, що дозволяє проводити практичні заняття і навчальну практику з ветеринарних і зоотехнічних предметів на належному рівні.

Крім того, підсобне господарство дає рослинницьку й тваринницьку продукцію. 

Студенти та викладачі поважають історію своєї держави, свого краю, з великою відповідальністю ставляться до своєї професії. Тому і склалася у технікумі традиція створювати музеї, яких аж чотири: Бойової Слави, Світлиця, музей патологічної анатомії та анатомічний музей. До послуг студентів бібліотека, в ній налічується 49 тисяч примірників навчальної та художньої літератури.

У коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності, науково-технічної творчості. Студенти охоче займаються спортом, ходять у туристичні походи, беруть участь у спартакіадах, різних спортивних заходах. За час існування коледжу в його стінах підготовлено багато спеціалістів, які своєю працею здобули авторитет і визнання навчального закладу.

Матеріально-технічна база

Земельних угідь - 73,2 га., 3 навчальні корпуси; 2 гуртожитки (проживання 80 гривень на місяць); клуб-їдальня, військово-спортивний комплекс, 27 кабінетів і лабораторій, 2 комп’ютерні аудиторії, актова і читальна зали, бібліотека, 9 одиниць автотранспортної і тракторної техніки, більше 50 голів лабораторних тварин.

Коледж ветеринарної медицини має 3 навчальні корпуси: головному, морфологічному і ветеринарній клініці.

Всі 29 навчальних кабінетів і лабораторій оснащені на рівні сучасних вимог. В морфологічному корпусі діють музеї нормальної і патологічної анатомії, в гуртожитку – музей-кімната народного побуту, в головному корпусі – музей бойової слави, історії навчального закладу та виставка науково-технічної і художньої творчості.

У клініках ветеринарної медицини працюють одинадцять викладачів-лікарів ветеринарної медицини, завідувач клініками, лаборанти та обслуговуючий персонал.

Клініки, розташовані на відстані 0,8 км від головного корпусу технікуму. Вони включають у себе навчальні лабораторії:

 • Хірургії ветеринарної медицини з аудиторією, кабінетом завідуючого, операційною кімнатою та манежем;
 • Внутрішніх незаразних хвороб з кабінетом завідуючого, аудиторією, лабораторією, фізіокабінетом і манежем;
 • Акушерства, гінекології і штучного осіменіння з кабінетом завідуючого, лабораторією і манежем;
 • Епізоотології з мікробіологією з кабінетом завідуючого, лабораторією, стерилізаційною кімнатою та манежем;
 • Ветеринарно-санітарної експертизи з кабінетом завідуючого та лабораторією
 • Паразитології та інвазійних хвороб з аудиторією, лабораторією і кабінетом завідуючого.
 • Стаціонарне відділення з 6 станкомісцями;
 • Підсобне господарство з тваринницькими приміщеннями, де утримуються лабораторні тварини.

Основними завданнями клінік ветеринарної медицини є:

 • підготовка спеціалістів ветеринарної медицини;
 • упровадження в практику досягнень ветеринарної науки і передового досвіду;
 • надання практичної допомоги аграрним формуванням Козелецького району та власникам тварин у ветеринарному обслуговуванні.

В підсобному господарстві Козелецького технікуму ветеринарної медицини середньорічно утримується близько 50 голів лабораторних тварин, із яких більше 50% - це свині, а решта - це велика рогата худоба, свині, вівці, кролі, кури, собаки і коти. Така видова й загальна чисельність лабораторних тварин дозволяє проводити переважну більшість практичних занять і великий відсоток навчальної практики з ветеринарних і зоотехнічних дисциплін на високому рівні.

Підсобне господарство при ветклініці коледжу забезпечує практичні навички студентів, дає рослинницьку й тваринницьку продукцію.

Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ проводить підготовку за такими напрямами:

 • Ветеринарна медицина

  • Ветеринарна медицина

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 24.06.2019

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ

КТВМ БНАУ
Більше інформації про ветеринарну медицину і Козелецький технікум Ви знайдете на офіційному сайті навчального закладу http://techvet.org.ua/index.php/abituriientu Ветеринарія займається лікуванням переважно свійських, рідше диких тварин. «Медицина лікує людину, а ветеринарія зберігає людство» Цими словами відомий ветеринарний лікар і публіцист Євсеєнко Сергій Степанович характеризував значення галузі знань «Ветеринарія». Ветеринарний лікар виконує головне завдання — недопущення захворювання тварин і людей. Ветеринарна служба займається не тільки лікувальною роботою, але й профілактикою, інспектуванням всіх переробних підприємств, ринків, великих і малих свиноферм, птахоферм, молокопереробних підприємств, перевіркою імпортної та експортної продукції на державній митниці.