Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кіровоградський технікум механізації сільського господарства (0522) 55-53-90
м. Кіровоград, проспект Університетський 5/2  (карта)
http://ktmsh.at.ua

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

На протязі всіх років існування Кіровоградський технікум механізації сільського господарства має репутацію одного з найкращих навчальних закладів

Історія

В 1926 році на базі націоналізованого невеликого приватного підприємства, яке випускало дрібний сільськогосподарський інвентар, була створена Єлисаветградська профтехшкола №1. В 1929 році вона була переорганізована в Зінов’євську технічну школу, а потім, в 1930 році – в Зінов’євський індустріальний технікум.

В кінці 1920-х років в Україні не вистачало спеціалістів, які мали вищу та середню спеціальну освіту, особливо було недостатньо таких фахівців в сільському господарстві. Тому в 1930 році у відповідності з рішенням РНК УРСР Зінов’євський індустріальний технікум реорганізований в Зінов’євський технікум механізації та електрифікації сільського господарства (архівна довідка № 07-353 від 08.12. 1995 р.).

З цього часу і починається історія нашого технікуму. За період свого існування наш навчальний заклад виріс з невеликої профтехшколи в сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації з висококваліфікованим педагогічним колективом і розвинутою навчально-матеріальною базою.

Навчально-виробнича база технікуму починалась з двох невеликих будівель для навчальних занять, що мали сім аудиторій та два старих приміщення, які пристосували під навчально-виробничі майстерні. Технікум готував техніків-механіків та техніків-електриків для сільського господарства. Термін навчання був 3 роки. В перші роки набір складав 50 учнів. Перший випуск спеціалістів відбувся у далекому 1933 році.

З вересня 1973 року вводиться в дію новий навчальний корпус на 1000 місць, на чотирьох поверхах якого розмістились 55 добре обладнаних аудиторій, 20 кабінетів і 18 лабораторій. Збудовані актовий зал на 400 місць, добре обладнаний спортивний зал площею 450 квадратних метрів. В новому навчальному корпусі просторо розмістилась бібліотека з книжковим фондом понад 70 тисяч томів і читальним залом на 120 місць.

В 1976 році до складу Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства ввійшов Знам’янський сільськогосподарський технікум, викладачі якого стали першими викладачами відділення Бухгалтерського обліку

Матеріальна база всякої справи її потужність і технічний склад, темпи її зростання мають надзвичайно важливе значення. Але головним фактором, рушійною силою справи, залишаються люди, працівники.

Від їх професійних здібностей, налаштованості на досягнення результатів, їх захоплення улюбленою справою, вболівання і відданості своєму колективу залежить успіх або невдача тієї справи, заради якої створено, існує і діє даний колектив. Дружному, згуртованому колективу посильне всяке завдання, не страшні любі труднощі. Саме такий колектив викладачів працює в Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства.

Педагог, як і всяка інша професія, вимагає майстерності, її постійного удосконалення, захоплення своєю справою. Можна бути педагогом за дипломом, за призначенням, а можна бути педагогом від Бога, від природи, за покликом і пристрастю душі. Саме такі спеціалісти працюють в педагогічному колективі нашого технікуму.

На протязі всіх років існування технікум має репутацію одного з найкращих навчальних закладів. Особливою гордістю є наші випускники – технікуму є ким пишатися. Випускники нашого технікуму користуються заслуженим авторитетом.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Кіровоградський технікум механізації сільського господарства

Vasia
В минулому році випустився з технікуму, відділення "Правознавство". Навчають не погано, але це дуже корумповане відділення. Майже всі викладачі не просто беруть гроші, а вимагають. Беруть з усіх, навіть з тих хто навчається добре і сам. Дійшло до того, що викладачі збираються і вирішують скільки буде коштувати залік і екзамени. Якщо у вас є вибір, то краще вступайте до іншого вузу.