Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Токмацький механічний технікум ЗНТУ (6178) 22-11-8, 2-98-53
Запорізька обл., м.Токмак, вул. Гоголя 71  (карта)
http://tmt-zntu.ucoz.ua

Токмацький механічний технікум ЗНТУ

Токмацький механічний технікум Запорізького національного технічного університету - це єдиний у токмацькому регіоні спеціальний навчальний заклад, що випускає молодщих спеціалістів

Загальна інформація

Токмацький механічний технікум розпочав своє існування у травні 1930 року на базі трирічної професійно-технічної школи.

Навчальний заклад тричі переживав своє відродження.

У 1938 році він став власне механічним, у 1943 - підійнявся з руїн та попелу, у 1998 підчас удосконалення вищих та професійних закладів знову довів своє право на існування та став структурним підрозділом Запорізького національного технічного університету.

За 70 років технікум підготував більш ніж 10 000 спеціалістів для машинобудування, більшість з яких починали свій трудовий шлях на базових виробничих об'єднаннях "Південдизельмаш" та у Токмацькому кузнечно-штампувальному заводі.

Окремі періоди діяльності технікуму пов'язані з енергетичною промисловістю та суднобудуванням.

1999-2000 роки стали періодом динамічного розвитку навчальної бази, чому сприяло у значній мірі підпорядкування технікуму ЗНТУ.

Поряд з двома традиційними, введено три нові спеціальності, проведено ліцензування, акредитація та атестація, значно оновлення комп'ютерна база, мається вільний доступ до мережі Internet, обладнані навчальні майстерні. Відкрито навчально-консультаційний центр Українського національного морського технічного університету.

Підготовку спеціалістів здійснюють 42 викладача, серед яких 18 мають вищу кваліфікаційну категорію, 13 - звання "Старший викладач" та "Викладач методист".

Спеціальності

5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

Дана спеціальність існує в технікумі з 1930 року. За цей час було випущено понад 3000 спеціалістів.

По закінчені технікуму випускники отримуюсь кваліфікацію техніка технолога і мають право працювати на підприємствах машинобудування майстрами цехів, технологами, нормувальниками, контролерами, верстатниками, займати інженерно – технічні та керівні посади.

Термін навчання за цим фахом - 3 роки 10 місяців.

5.05040106 "Обробка тиском"

Існувала в технікумі з 1960 по 1987 рік. За цей період було підготовлено понад 700 спеціалістів. З 2001 року спеціальність "Обробка тиском" на клопотання ковальсько-штампувального заводу міста Токмака була відновлена.

Випускники отримують кваліфікацію техніка – технолога і можуть працювати в галузі обробки металів тиском за такими професіями: штампувальник, наладчики обладнання, контролери, техніки – технологи та техніки конструктори, нормувальники, майстри та керівники виробничих підрозділів.

Термін навчання за цим фахом - 3 роки 10 місяців.

5.03050901 "Бухгалтерський облік"

5.05050306 "Виробництво двигунів"

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014