Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новокаховський коледж ТДАТУ (05549) 4-24-10
Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького 1  (карта)
http://www.tsaa.org.ua

Новокаховський коледж ТДАТУ

Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" один з аграрних вищих навчальних закладів півдня України

Історія

Новокаховський коледж ТДАТУ був заснований у 1953 році в місті Херсоні згідно з наказом Кабінету Міністрів СРСР як технікум механізації сільського господарства.

У 1957 році, після об'єднання з Херсонським технікумом бухгалтерського обліку, навчальний заклад був переведений у Нову Каховку. У 1963 році технікум перейменований у Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства.

З 1961 року технікум відкрив свої двері для навчання студентам іноземних держав. У 1974 році технікум відсвяткував своє новосілля, переїхавши у новобудову, яку займає й зараз. В центрі міста, в зеленому вбранні вічнозелених дерев, підносяться світлі сучасні споруди навчальних корпусів.

Статус Новокаховського агротехнічного коледжу було отримано у 1993 році.

З 1962 по 1992 рік навчальний заклад готував спеціалістів з гідромеліорації, механізації й електрифікації сільського господарства не тільки для всіх республік Радянського Союзу, але й для країн Азії, Африки, Латинської Америки.

У 2005 році Новокаховський агротехнічний коледж увійшов до структури Таврійської державної агротехнічної академії, змінивши назву на "Новокаховський коледж Таврійської державної агротехнічної академії".

Наказом №375 від 31.05. 2007 року Міністерства аграрної політики України ВСП "Новокаховський коледж Таврійської державної агротехнічної академії" отримав назву ВСП "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету".

За роки існування коледж підготував 21 тисячу спеціалістів для потреб агропромислового комплексу, 1400 спеціалістів для 42 країн Азії, Африки, Латинської Америки. Видав 2 тисячі документів про післядипломну освіту.

Загальна інформація

Зараз в коледжі навчається 1012 студентів за денною та заочною формами навчання. Матеріально-технічна база коледжу складає: 3 навчальних корпуси, 4 гуртожитки, їдальня, яка може вмістити одночасно 232 студенти, 2 буфети, бібліотека, яка налічує більше 63 тисяч 840 примірників, читальний зал, який може вмістити 80 студентів одночасно.

Є в наявності: 2 спортивні та тренажерний зали, два актові зали, обладнано і діє 124 кабінети і лабораторії, 5 комп'ютерних класів, Інтернет - клас.

Навчальний заклад має навчально-дослідне господарство, яке являється основною базою для проходження всіх видів практик.

Практичне навчання студентів здійснюється на навчально-виробничих майстернях, де діють добре обладнанні лабораторії зі спеціальних дисциплін. На території майстерень діє полігон з енергетичним обладнанням і підстанцією.

З 1999 року функціонує Навчально-практичний центр (НПЦ) та інформаційно-консультаційна служба, які охоплюють південний та південно-східний регіон України. В рамках діяльності НПЦ студенти коледжу, інших вищих аграрних закладів та професійно-технічних училищ проходять різні види практик. Фермери та сільськогосподарські товаровиробники регіону отримують інформаційно-консультаційну підтримку своєї діяльності.

З кінця 2001 року у ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" поетапно створюється єдина інформаційна система навчального закладу, що дає можливість значно спростити доступ до інформаційних ресурсів. Для реалізації цього проекту з 2001 році в коледжі організований структурний підрозділ "Центр комп’ютерних та інформаційних технологій".

В коледжі приділяється велика увага питанням впровадження сучасних комп‘ютерних технологій в навчальну та господарську діяльність.

З 2003 року у відповідності з домовленостями з фірмою "Scanagri" коледж бере участь в науково-дослідницькій роботі за програмою проекту "Впровадження новітніх технологій в сільськогосподарське виробництво Херсонської області".

Встановлено партнерські стосунки у формі договорів про співпрацю з участі студентів у державній програмі "Студентські сільськогосподарські табори SAWS" в Великобританії. Студенти мають змогу проходити стажування та практику за кордоном в Великобританії, Швеції, Норвегії, Германії.

Коледж з 2001 року є постійним учасником міжнародних виставок "Сучасна освіта в Україні", "АГРО". Нагороджений трьома бронзовими медалями за впровадження інноваційних технологій навчання, свідоцтвами та дипломами. В 2006 році заклад отримав Почесне звання "Лідер сучасної освіти".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014