Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мелітопольський коледж ТДАТУ (0619) 42-03-30
Запорізька обл., м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького 44  (карта)
http://www.tsaa.org.ua

Мелітопольський коледж ТДАТУ

Відокремлений структурний підрозділ "Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" - один з найстаріших навчальних закладів міста

Історія

Свою історію він починає з 8 жовтня 1931 року, коли Наказом Народного комісаріату земельних справ був відкритий Мелітопольський садово-городній технікум. Через п’ять років він був перетворений у бавовницький, але вже у 1936 році профіль було змінено на рільницький. З 1956 року технікум було перетворено на сільськогосподарський, з 1997 року - це відокремлений підрозділ Таврійської державної агротехнічної академії, а з 01 жовтня 2007 року перейменовано на Відокремлений структурний підрозділ "Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету".

Коледж розвивається, зберігаючи надбання минулих поколінь викладачів і студентів, відкриває нові спеціальності, даючи надійну путівку в самостійне доросле життя молодому поколінню.

За період з 1931 року по 2007 роки навчальний заклад підготував 13215 висококваліфікованих спеціалістів для сільського господарства.

Загальна інформація

Сьогодні ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ" справедливо називають кузнею технічних кадрів для сільського господарства. В ньому навчаються студенти з усіх районів Запорізької області, а також з Херсонської, Донецької, Дніпропетровської областей.

Коледж - це "Альма-матір" для 536 студентів денного відділення і 270 студентів заочного відділення. В стінах цього навчального закладу працює висококваліфікований викладацький колектив, у складі якого 66 викладачів. Серед них: 9 викладачів-методистів, 4 відмінника освіти України та 8 - аграрної освіти і науки України, 2 старших викладача, 23 викладача вищої категорії та шість майстрів виробничого навчання.

За роки існування коледж успішно накопичував багаторічний досвід у навчальному процесі. Його навчально-виробничий комплекс оснащений необхідним технологічним обладнанням, яке широко використовується при проведенні теоретичних і практичних занять. Сюди входять методичні кабінети, комп’ютерні класи, лабораторії, полігони для проведення практичних занять з водіння машин, навчальне господарство, виробничі майстерні.

Досвідчені й молоді педагоги працюють над впровадженням в учбовий процес новітніх технологій навчання, забезпеченням високого рівня знань студентів з урахуванням потреб галузі та сучасності.

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база коледжу дозволяє організувати навчально-виховний процес на рівні сучасних вимог. Це два навчальних корпуси, в яких розміщується 19 кабінетів, 18 лабораторій. А також є бібліотека, яка нараховує понад 50 тисяч примірників наукової, навчальної та художньої літератури, має великий вибір періодичних видань. Студенти мають можливість працювати у читальній залі технікуму.

Для проживання студентів з сільської місцевості коледж має гуртожиток на 240 місць, в якому створені умови для праці та відпочинку, працюють побутові кімнати.

Для послуг студентів і співробітників - їдальня, спортивна зала і спортивний майданчик.

Для студентської молоді створені всі умови для гармонійного розвитку, змістового і цікавого дозвілля. В коледжі працюють спортивні секції: волейбол, футбол, теніс, легка атлетика, боротьба, важка атлетика і гирьовий спорт. Спортсмени коледжу добре відомі за межами свого навчального закладу і міста: вони неодноразово посідали призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях.

У коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності, учасники яких беруть участь у концертах, конкурсах, вечорах, "вогниках".

Студенти коледжу - активні учасники життя свого міста.

ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ" готує гідну зміну - справжніх господарів на своїй землі!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014