Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мелiтопольський медичний коледж (0619) 42-05-01
Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Кірова 184  (карта)
http://medcolledg.org.ua

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, заснованим на спільній власності територіальних громад, сіл, селищ і міст Запорізької області

Історія

Навчальний заклад розпочав свою діяльність у 1930 році як медична школа. У 1944 році Мелітопольська медична школа реорганізована у фельдшерсько-акушерську, в цьому ж році - в акушерсько-фельдшерську школу. З 1954 року навчальний заклад існує як медичне училище, а з 2004 року - як медичний коледж.

Матеріально-технічна база

З метою належного інформаційного забезпечення навчального процесу у коледжі обладнано:

  • кабінет технічних засобів навчання, оснащений сучасною відеотехнікою та телеапаратурою, графопроекторами, копіювальною технікою, відеотекою, яка налічує 30 відеофільмів та 15 електронних підручників;
  • лінгафонний кабінет;
  • кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання на базі коледжу і два комп’ютерні класи на орендованих площах.

На сьогоднішній день у коледжі нараховується 42 ПЕОМ на 686 студентів. У навчальному процесі викладачі коледжу і студенти використовують електронні підручники та пакети прикладних програм.

З метою вдосконалення інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу у коледжі використовується глобальна мережа Internet, застосовується дистанційне навчання за участю професорсько-викладацького складу Запорізького державного медичного університету.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Між КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж" ЗОР, Запорізьким державним медичним університетом і Таврійським національним університетом ім. Вернадського укладені угоди про співпрацю, що сприяє зміцненню та розвитку навчально-методичного потенціалу коледжу.

Практичними базами коледжу є Лікувально-профілактичні та фармацевтичні заклади міста Мелітополя, Агробіологічний комплекс Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького.

Сформована система галузевих зв’язків між коледжем та практичними базами дозволяє забезпечити здобуття студентами професійних навичок і вмінь, знань сучасних технологій та обладнання фармацевтичних підприємств, їх діючої нормативної бази, що сприяє ефективній підготовці майбутніх фармацевтів до самостійної роботи.

Практична підготовка студентів здійснюється також на базах Мелітопольської, Якимівської, Приазовської, Веселівської, Михайлівської ЦРЛ.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014