Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Василівський коледж ТДАТУ (06175) 7-52-50, 7-52-44
Запорізька обл., м. Василівка, мкрн. 40 років Перемоги 15  (карта)
http://www.vasdat.zp.ua

Василівський коледж ТДАТУ

Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету - один з найстаріших навчальних закладів України. За десятиліття його існування тисячі висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей вийшли із його стін

Історія

У 1926 р. в с Ново-Миколаївка Ново-Миколаївського району Запорізької області була відкрита річна школа тваринників (профшкола)

У 1930 р. профшкола тваринників була перетворена в Ново-Миколаївську середню зоотехнічну школу (технікум) згідно наказу по наркомзему СРСР від 24 липня 1930р. №163.

У 1953 р. (серпень) згідно наказу по Міністерству сільського господарства і заготівель від 15 липня 1953 р. №406/1 технікум було перебазовано в смт. Василівка Василівського району Запорізької області.

Наказом по Міністерству сільського господарства УРСР від 9 липня 1955р. №384 технікум перейменовано у Василівський зоотехнічний технікум.

Згідно наказу по Міністерству сільського господарства УРСР від 19 липня 1956 р. №480 у технікумі створено ветеринарне відділення (спеціальність "Ветеринарна медицина").

Наказом по Запорізькому обласному управлінню сільського господарства від 21 листопада 1956 р. №336-К у технікумі відкрито заочне відділення. З 19 жовтня 1960 р. технікум став іменуватися Василівський зооветеринарний технікум.

Наказом по Міністерству сільського господарства УРСР від 19 серпня 1964 р. №228 технікум став іменуватися радгосп-технікум "Перемога". В 1989 р. в технікумі відкривається спеціальність "Зооветеринарія".

У 1992 р. побудовано і розпочато заняття у новому навчальному корпусі.

У 1992 р. відкривається спеціальність "Організація і технологія ведення фермерського господарства".

У 1993 р. відкрита спеціальність "Правознавство" та "Зберігання, консервування та переробка м’яса".

10 серпня 1998 року у результаті реорганізації радгоспу-технікуму "Перемога" технікум відокремився і став іменуватися Василівський державний аграрний технікум.

У 2000 р. відкрита спеціальність "Фінанси і кредит", у 2003 р. - "Оціночна діяльність".

У 2009 р. відкрита спеціальність "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж".

Наказом Міністерства аграрної політики України від 4 жовтня 2005р. № 531 "Про створення регіональних структурних підрозділів Таврійської державної агротехнічної академії" технікум став називатися Відокремлений структурний підрозділ "Василівський аграрний технікум Таврійської державної агротехнічної академії".

Наказом Міністерства аграрної політики України від 31.05. 2007р. № 375 -ВСП "Василівський аграрний технікум Таврійської державної агротехнічної академії" перейменовано у Відокремлений структурний підрозділ "Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету".

Зовнішні зв'язки навчального закладу

Студенти Василівського коледжу проходять виробничу сільськогосподарську практику за кордоном.

Протягом останніх 15-ти років Василівський коледж ТДАТУ успішно бере участь в реалізації німецько-української урядової програми підвищення кваліфікації фахівців-аграріїв України на сільськогосподарських підприємствах Німеччини.

Студенти спеціальностей "Організація і технологія ведення фермерського господарства", "Ветеринарна медицина", "Виробництво м’ясних продуктів" щорічно протягом 4-х місяців підвищують свій практичний рівень знань за програмою "Німецького Селянського Союзу" (м. Бонн, ФРН) та Schule "Doula" (Земля Північний Рейн - Вестфалія, ФРН), знайомляться з передовими європейськими технологіями виробництва в аграрному секторі економіки, культурними, історичними надбаннями держави та традиціями німецького народу.

Укладено договір про співпрацю з Німецько-Християнським Союзом з метою забезпечення успішної підготовки і реалізації "Програми проходження сільськогосподарської практики молодих спеціалістів із України, Білорусі, Російської Федерації у Федеративній Республіці Німеччині". Більше 30 студентів змогли закріпити теоретичні знання, здобуті у коледжі, та вивчили практичний досвід ведення сільського господарства фермерами Федеративної Республіки Німеччина.

Студенти коледжу мають можливість проходити сільськогосподарську практику у фермерських господарствах Данії.

З 2009 року студенти та випускники коледжу можуть проходити практику чи стажування в Швеції, США, Швейцарії, Фінляндії, Норвегії.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014