Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бердянський медичний коледж (06153) 3-44-36
Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Дюміна 66/28  (карта)
http://medcoledg.ucoz.ru

Бердянський медичний коледж

Бердянський медичний коледж - вищий навчальний заклад І- ІІ рівня акредитації

Історія

Новий 2012 рік перегортає ще одну сторінку життя одного з найпопулярніших та найулюбленіших навчальних закладів м. Бердянська – медичного коледжу. Адже саме в лютому 2012 року цьому навчальному закладу виповнюється 81 рік від дня заснування.

Медичний коледж, храм науки бердянського краю, з кожним роком молодіє, час від часу повертаючись до далеких 30-х років XX століття, коли в цьому регіоні зародилася медична освіта. За наказом Народного комісаріату охорони здоров’я України від 2 лютого 1935 року в м. Бердянську було відкрито медичний технікум фельдшерського профілю. Потім назву навчального закладу було не раз змінено: з 1946 по 1949 рр. – це фельдшерсько-акушерська школа, з 1954 року – медичне училище.

У листопаді 2004 року Міністерством освіти і науки України прийнято рішення про надання Бердянському медичному училищу статусу коледжу з правом продовження освітньої діяльності за І-ІІ рівнями акредитації (вища освіта на рівні вимог до молодшого спеціаліста).

Спеціальності

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за такими спеціальностями:

"Лікувальна справа" (кваліфікація "фельдшер").

Форма навчання – денна.

Термін навчання:

  • 4 роки (на базі основної школи);
  • 3 роки (на базі повної середньої освіти), яка передбачає підготовку фахівців для роботи в міських і районних фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктах, здоровпунктах, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера, завідувача фельдшерсько-акушерського пункту та здоровпункту.

"Сестринська справа" (кваліфікація "медична сестра").

Форма навчання – денна.

Термін навчання:

  • 4 роки (на базі основної школи);
  • 3 роки (на базі повної середньої освіти), яка передбачає підготовку фахівця по догляду за хворими, який виконує призначення лікаря, проводить профілактичні заходи, спрямовані на запобігання й своєчасне виявлення захворювань.

"Фармація" (кваліфікація "фармацевт").

Форма навчання – денна й заочна.

Термін навчання за денною формою:

  • 3 роки (на базі основної школи);
  • 2 роки (на базі повної середньої освіти);

Термін навчання за заочною формою:

  • 2,4 роки (на базі повної середньої освіти), передбачає підготовку фахівців для роботи в аптеках, які готують ліки за рецептами, реалізують готові лікарські форми.

Всі випускники, що навчалися за бюджетні кошти, працевлаштовані.

Студенти коледжу здобувають неповну вищу освіту. Випускники коледжу одержують диплом молодшого спеціаліста державного зразка. Випускники, що навчалися на базі 9 класів, разом з дипломом отримують атестат про повну загальну середню освіту. Студенти, що навчаються на базі 9 класів, на І курсі вивчають предмети загальноосвітнього циклу за 10-11й класи, таким чином економлять один рік підготовки.

Навчання в Бердянському медичному коледжі здійснюється як за бюджетні кошти, так і за кошти фізичних або юридичних осіб на контрактній основі.

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база коледжу включає три навчальні корпуси площею 4909 м2, у тому числі двоповерхове приміщення для практичного навчання студентів на території міської лікарні, актовий зал на 460 місць, спортивний зал, буфет на 100 місць, бібліотеку з читальним залом площею 105,9 м2 на 60 місць.

У навчальних корпусах розташовані 30 необхідних кабінетів і лабораторій.

Забезпечення навчального процесу
Навчальний процес забезпечує педагогічний колектив у кількості 68 осіб, які мають кваліфікаційні категорії: спеціаліст вищої категорії – 32 особи, спеціаліст першої категорії – 15 осіб, спеціаліст другої категорії – 1 особа, спеціаліст – 11 осіб.

Мають звання "викладач-методист" 15 педагогів, "старший викладач" – 4, "Заслужений лікар України" – 1; кандидат фармацевтичних наук – 1. У навчальний процес упроваджується обчислювальна техніка, діє 2 комп'ютерних класу "Сеlеrоn" з 18-ма і 15-ттю персональними комп'ютерами.

Розроблені тестові та навчаючі програми зі всіх дисциплін. Коледж має змогу виходу до мережі Intеrnеt. Це дає можливість викладачам та студентам стежити за останніми новинами, які відбуваються в медицині у всьому світі.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники коледжу мають можливість вступити на ІІІ курс зі спеціальності "Фізична реабілітація" Класичного приватного університету за заочною формою навчання і навчатися на базі коледжу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014