Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хустський технічний коледж ТСО України (03142) 5-23-60, 4-40-96
Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Львівська 239  (карта)
http://khustek.at.ua

Хустський технічний коледж ТСО України

Хустський технічний коледж ТСО України - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

До послуг учнівської та студентської молоді при коледжі є бібліотека з науковою та технічною літературою, яка постійно поповнюється. Харчування студентів здійснюється в їдальні, яку в цьому навчальному році добудували та реконструювали.

Ми тісно співпрацюємо з обласним, міськрайонним центрами зайнятості населення, з підприємствами та установами міста, району, області. Навчаємо тих, хто хоче вчитись і працювати за обраною спеціальністю. Так, у коледжі на курсах готують секретарів керівника, операторів комп'ютерного набору, які навчаються веденню діловодства, вивчають будову персонального комп'ютера, а також програми, які необхідні у роботі на персональних комп'ютерах секретаря та оператора. Після закінчення трьохмісячних курсів коледж допомагає в працевлаштуванні випускників за спеціальністю.

Хустський технічний коледж має потенційні можливості в майбутньому дати населенню знання та вміння ще з кількох професій, серед них: інструктор індивідуального водіння та водій автомобілів з газобалонними установками.

Діяльність коледжу відповідає сучасному розвитку науки і техніки й забезпечує навчально-виховний процес на рівні, необхідному для реалізації завдань і положень Законів України "Про освіту" та Державної Національної програми "Освіта" (Україна XXI століття).

Одним з важливих напрямків є розвиток технічних та прикладних видів спорту. У коледжі створені всі умови для заняття спортом у секціях: прикладного військового багатоборства, мотоциклетній, автомобільній, стрілковій. Найкращих успіхів досягла команда під керівництвом Січа М. Ю. - майстра спорту з мотокросу. Вона неодноразово виборює призові місця на змаганнях з мотоспорту. Так у вересні 2005 року у змаганнях за кубок України з цього виду спорту команда зайняла II місце.

Одним із основних напрямків підвищення ефективності навчального процесу та якості підготовки студентів, курсантів, учнів є різнобічна методична робота, яка здійснюється під керівництвом заступників директора Юрик М. Ю. та Ігнатко І. Й. Вони приділяють велику увагу підвищенню професійної кваліфікації викладачів і майстрів виробничого навчання, удосконаленню змісту, форм та методів навчання і виховання, вивченню, узагальненню та впровадженню у навчально-виховний процес перспективного педагогічного досвіду, досягнень сучасного виробництва, науково-технічного прогресу.

Протягом багатьох років коледж стабільно підвищує показники господарсько-фінансової діяльності, успіхи якої залежать від уміння орієнтуватися в умовах ринкової системи. Вміле керівництво, генерація і пошук нових ідей, вселяє оптимізм і впевненість кадрів на перспективу.

У фінансово-економічному відношенні Хустський технічний коледж має добрі результати - доходи тільки за 2005 рік становили понад 967 000 грн.

Поряд з досягненнями у роботі навчального закладу є ще багато проблем, над вирішенням яких працює педагогічний колектив, адміністрація коледжу, а саме: підбір висококваліфікованих кадрів, робота над удосконаленням матеріальної бази з окремих дисциплін - це обладнання лабораторій з технічного обслуговування та ремонту ЕОЗ.

Потрібно обладнати слюсарні майстерні, спортивний зал, майданчики для тренувань з легкої атлетики та ігрових видів спорту, поповнити науково-технічною літературою бібліотеку, особливо книгами на державній мові, потрібно більше працювати над виготовленням дидактичного та наочного матеріалу для якісного навчання. Необхідно побудувати гуртожиток для студентів та учнів, які проживають у віддалених куточках нашої області; завершити реконструкцію їдальні та інше. Над цим працює колектив коледжу і сподіваюся, що ми справимось.

Наш навчальний заклад знаходиться в чарівному куточку Закарпатської області, в місті Хусті. У нас навчається майже півтисячі молоді з усієї області. Чекаємо на вас у наших стінах, адже навчатись улюбленій та потрібній справі - діло достойних, впевнених у собі, вмілих та працьовитих.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014