Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ужгородський комерційний технікум (3122) 3-41-92, 3-30-44, 3-44-15
Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Капiтульна 3  (карта)
http://www.comteh.ipsys.net

Ужгородський комерційний технікум

Ужгородський комерційний технікум – один із найстаріших навчальних закладів Закарпаття

Забезпечення навчального процесу

Сьогодні педагогічний колектив Ужгородського комерційного технікуму становить 93 викладачі, серед них Заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук Гаврилко П. П., кандидат історичних наук Волощук С. М., кандидат економічних наук Лалакулич М. Ю., викладачі-методисти - Канчі В. В, Кіяк М. В., Стрижак Г. Ю., Костелей Г. М., Сирохман Г. М., Калінчук О. І., Шумило Г. І. Завольська І. Ю., Кучер М. Б., Лелекач Л. І., Смочко В. Ю., Конкус Ю. М., Гиндрюк В. В. 14 викладачів є Відмінниками освіти України, 29 - нагороджені Грамотами Міністерства освіти і науки України, 70 - мають першу та вищу кваліфікаційні категорії. Про високий фаховий рівень викладацької роботи свідчать той факт, що з 1282 випускників останніх чотирьох років 198 студентів отримали дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою.

Надзвичайно результативною є видавнича діяльність викладачів, тільки за останні два роки видано 64 навчально-методичні посібники, а навчальні посібники Гаврилко П. П., Шумило Г. І. та Сирохман Г. М. ухвалені Міністерством освіти і науки України та рекомендовані для використання у вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Зусилля дирекції та педагогічного колективу закладу спрямовані на вдосконалення та запровадження новітніх технологій навчання. Значна частина навчальних кабінетів обладнано сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, для викладацького складу організовано роботу спеціальних курсів по оволодінню комп’ютерними технологіями.

Практичне навчання

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців є практичне навчання. Сьогоднішній спеціаліст вважається кваліфікованим тільки при умінні використання комп’ютерної техніки. Саме тому наші студенти крім навчальної та виробничої практики проходять і навчально-комп’ютерну.

Основними базами виробничої практики є такі торгові підприємства, заклади ресторанного господарства, готельні комплекси, туристичні фірми та агенції, бюджетні установи, банки та митні декларантські контори, брокерські фірми і авто термінали. Зокрема, "Вопак", "Дастор", торговий дім "Україна", "Олд-Континент", "Богольвар", "Дружба", "Дует", "Золота гірка", "Круїз", "Інтурист-Закарпаття", "Закарпатський центр туризму, краєзнавства", "Приватбанк" "Райфайзен банк Аваль", "ОТП банк", "Хрещатик", Пенсійний фонд міста Ужгород, Державне казначейство України в Закарпатській області, Обласне управління статистики в Закарпатській області, Державна податкова інспекція в місті Ужгород.

Дозвілля

Студентам навчального закладу створено всі належні умови для проведення цікавого дозвілля, змістовного відпочинку та фізкультурно-оздоровчої роботи.

Свідченням того, що така робота проводиться системно є постійні призові місця на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. Так, студенти Чундак Анна-Марія на чемпіонаті світу з сноуборга зайняла 3 місце, Дуран Руслан на чемпіонаті України з бігу на 10 км став призером і ввійшов до збірної України, в складі якої брав участь в чемпіонаті Європи та світу, Стегура Василь – в чемпіонаті України з велосипедного орієнтування зайняв ІІ місце.

Участь в обласній Універсіаді по 11 видах спорту та Спартакіаді по 7 видах спорту наші студенти отримали 18 кубків за І-ІІ місця. Щоденно студенти мають можливість займатися у обладнаному тренажерному залі.

Наш навчальний заклад має тісні зв’язки з своїми випускниками, які сьогодні працюють в різних галузях і сферах діяльності.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014