Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж (03131) 2-20-19, 2-24-51, 2-23-59
Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Я. Мудрого 40  (карта)
http://www.mktek.com.ua

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Профілі підготовки студентів за спеціальностями

Денне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади бухгалтера, головного бухгалтера, податкового інспектора, інспектора-ревізора.
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність ліцензований обсяг 90 осіб (на базі неповної і повної загальної середньої освіти). Обіймає посади товарознавця, торговельного інспектора, агента, брокера на підприємствах гуртової та роздрібної торгівлі. Спеціалізація Товарознавство в митній справі (на базі повної загальної середньої освіти). Обіймає посади митного брокера, декларанта на підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, на митниці. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування ліцензований обсяг 60 осіб (на базі повної і неповної загальної середньої освіти). Обіймає посади адміністратора, адміністратора залу, метрдотеля. Термін підготовки на базі неповної загальної середньої освіти − 3 роки, на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки.

Заочне відділення:

  • 5.03050901 Бухгалтерський облік (на базі повної загальної середньої освіти).
  • 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність (на базі повної загальної середньої освіти). Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Термін підготовки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника − 1,5 роки.
  • 5.14010102 Ресторанне обслуговування. Термін підготовки на базі повної загальної середньої освіти − 2 роки. Підготовка здійснюється на договорній основі з юридичними і фізичними особами з повною оплатою вартості навчання, та за державним (цільовим) замовленням за направленнями підприємств та організацій споживчої кооперації.

Матеріально-технічна база коледжу

В коледжі створені і працюють 27 кабінетів і лабораторій та 3 лекційні зали, що дає можливість забезпечити виконання навчального плану і відповідну якість підготовки фахівців. Є чотири комп'ютерні лабораторії. Студенти мають доступ до Інтернету.

Всі кабінети і лабораторії забезпечені необхідною науковою, методичною літературою, ТЗН, наочністю, роздатковим матеріалом.

Є бібліотека з читальним залом на 50 місць, сучасний актовий зал. Створено умови для занять студентів фізкультурою та спортом. Біля гуртожитку коледжу є баскетбольний та волейбольний майданчик. До послуг студентів їдальня та буфет.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014