Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Закарпатський лісотехнічний коледж НЛТУ (03142) 4-35-07, 5-30-93
Закарпатська обл., м. Хуст, вул. А. Волошина 66  (карта)
http://woody.at.ua

Закарпатський лісотехнічний коледж НЛТУ

Закарпатський лісотехнічний коледж Державного вищого навчального закладу "Національний лісотехнічний університет України" - єдиний на Закарпатті сучасний вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації з підготовки фахівців для лісового комплексу області

Загальна інформація

Закарпатський лісотехнічний коледж не має аналогів в своїй області - він є єдиним вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації, який направлено на підготовку фахівців в області лісотехнічного сектора промисловості.

Навчання проходить у строк в 3 або 4 роки. У Закарпатському лісотехнічному коледжі навчання може проводитися як за бюджетні кошти, так і за рахунок оплати фізичними або юридичними особами.

На сьогоднішній день контингент студентів коледжу становить близько 1200 осіб за денною та заочною формами навчання, з них переважна більшість навчається за рахунок коштів державного бюджету. Найбільш здібні та старанні отримують іменні стипендії: Президента України, Верховної Ради України, Закарпатської ОДА, імені колишнього директора коледжу Піскуна О. М.

Студенти денної форми навчання, відповідно до обраної спеціальності, освоюють робітничі професії: оператора ЕОМ, водія, верстатника, вальника лісу, озеленювача. Після завершення навчання в коледжі, випускникам, які мають базову середню освіту, разом з дипломом видається атестат про повну загальну середню освіту та посвідчення про отримання робітничої професії.

Забезпечення навчального процесу

У коледжі працює вісім спортивних секцій, підготовлено дев’ять майстрів спорту, 20 кандидатів у майстри спорту і 40 першорозрядників.

У навчально-виховному і виробничому процесах коледжу задіяно близько 200 працівників, з них - 80 викладачів та майстрів виробничого навчання.

Усі педагоги об’єднані у вісім циклових комісій, мають багатий виробничий досвід роботи на підприємствах. У коледжі працює один кандидат наук, п'ять старших викладачів, п’ятнадцять Відмінників освіти України, шість викладачів-методистів, вищу категорію присвоєно 41 викладачу, першу – 12 педагогам.

Головне завдання коледжу на сьогодні - підготовка висококваліфікованих фахівців зі спеціальностей лісової галузі, надання їм необхідних знань, навичок та вміння працювати в умовах ринкових відносин, виховання творчої особистості, здатної сприймати все нове і продовжувати цей творчий процес. Сьогодні в Україні змінюється місце, роль і функції спеціалістів середньої ланки, підвищуються вимоги до їх компетентності, конкурентоспроможності.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу також мають переваги під час вступу до Національного лісотехнічного університету і можуть продовжувати навчання без відриву від виробництва, по скороченому плану навчання для підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня. Крім того, вищу освіту можна здобути в тих же стінах, завдяки освітньо-консультаційному центру, створеному на основі Національного лісотехнічного університету.

Коледж співпрацює зі спорідненими навчальними закладами Білорусії, Словаччини, Чехії та Швейцарії.

Коледж – один з основних партнерів швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA, який є результатом технічної співпраці між швейцарським і українським урядами.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014