Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(03243) 2-15-89 Закарпатська обл., м. Виноградів, вул. Вакарова 13 (карта) http://msu.edu.ua/vynohradiv-state-college |
Виноградівський державний коледж МДУ
Виноградівський державний коледж МДУ – один із навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації
Структурними підрозділами коледжу є відділення і циклові комісії: функціонують 5 відділень денної та заочної форми навчання, 7 циклових комісій.
За 60 років існування навчального закладу було підготовлено близько 9300 фахівців для народного господарства енергетичної галузі України та близького зарубіжжя, з них за ОКР "Бакалавр" – 108 випускників.
Навчальний процес в коледжі забезпечує кваліфікований викладацький колектив, що складається з 113 педагогічних працівників, серед яких 37 спеціалістів вищої та першої категорії, 6 старших викладачів, 5 викладачів-методистів, 5 докторів наук та 11 кандидатів наук. Метою роботи педагогічного колективу є підготовка бакалаврів та молодших спеціалістів, здатних до активної творчої, професійної та соціальної діяльності.
Навчально-матеріальна база коледжу відповідає вимогам навчальних планів і програм та санітарно-гігієнічним нормам і дозволяє у повному обсязі забезпечити підготовку фахівців. Вона складає 25 лабораторій, 51 навчальний кабінет та 5 навчальних майстерень, обладнаних сучасними приладами, наочними посібниками. Практичні навики студенти здобувають в навчальних майстернях з слюсарно-механічним, зварювальним, електромонтажним, швейним цехами. Бібліотека з книжковим фондом 67 тисяч екземплярів, 2-ма читальними залами забезпечує належний рівень підготовки студентів. Матеріальна база постійно змінюється в якісному та кількісному вигляді.
Одним із пріоритетів коледжу в реалізації принципу наступності і безперервності ступеневої освіти є інтеграція вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації. Вона реально дає можливість залучення професорсько-викладацького складу університету до проведення занять на старших курсах коледжу, що дозволяє підвищити рівень загальноосвітньої і професійної підготовки молодшого спеціаліста на базі новітніх технологій навчання та комп’ютеризації навчального процесу і більш раннє його адаптування до умов навчання в університеті.
У коледжі налагоджено зворотній зв’язок з випускниками, впроваджена система контролю за працевлаштуванням молодих фахівців, що дозволяє проводити аналіз попиту на ринку праці професій і спеціальностей, які готує коледж, та їх адаптацію до нових економічних умов.
Випускники направляються на роботу на підприємства і організації різних форм власності регіону та України.
Основними структурними складовими коледжу є:
- відділення напряму "Автоматика та управління";
- відділення напряму "Машинобудування та матеріалообробка, текстильна та легка промисловість";
- відділення напряму "Культура, економіка та підприємництво";
- відділення напряму "Електротехніка та електромеханіка";
- відділення заочної форми навчання.
Випускники коледжу продовжують навчання на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в Мукачівському державному університеті, Національному університеті "Львівська політехніка", Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, Тернопільському технічному університеті та інших вищих навчальних закладах.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014