Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чорнобильське медичне училище (045) 755-48-42
Київська обл., м. Яготин, вул. Незалежності 71  (карта)
http://kvnzchmy.at.ua

Чорнобильське медичне училище

Чорнобильське медичне училище – Комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який є однією з ланок системи безперервної освіти

Загальна інформація

Матеріально-технічна база училища повністю забезпечує підготовку Майбутніх медичних спеціалістів. Для цього в училищі працюють 3 лабораторії та 17 кабінетів доклінічної практики, які оснащені сучасними тренажерами та інструментарієм, різноманітною навчальною та методичною літературою.

До послуг студентів – комп’ютерний клас, бібліотека, читальний зал. Кабінети та лабораторії училища максимально наближені до кабінетів у лікувальних закладах. Так, хірургічний блок включає кабінети доклінічної практики, маніпуляційну, перев’язочну, операційний зал, інтер’єр якого обладнано згідно з сучасними вимогами.

В організації навчального процесу дійову допомогу надає методичний кабінет училища, який постійну увагу приділяє впровадженню сучасних форм і методів навчання, вивченню новітніх технологій.

Навчальний процес забезпечує досвідчений колектив: 21 штатний викладач та 5 спеціалістів-сумісників з числа лікарів районної лікарні, 71,4% з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 викладачів – відмінники освіти України, 8 - мають звання "Старший викладач".

Студенти під керівництвом викладачів постійно ведуть у 7 предметних гуртках різнобічну науково-дослідницьку та пошукову роботу, результати якої щорічно висвітлюються на науково-практичній конференції, беруть активну участь у обласному конкурсі фахової майстерності, на якому постійно виборюють призові місця.

Традиційними стали щорічні предметні тижні, декади циклових методичних комісій. Цікаво й різнобічно проводяться вечори відпочинку, конкурси фахової майстерності, дні народних українських свят, КВК, дієвою й насиченою є робота волонтерського загону "Милосердя", спортивного гуртка "Ескулап". Основні віхи діяльності навчального закладу відображені в музеї історії училища.

Більш ніж за піввікову діяльність Чорнобильське медичне училище підготувало близько 6 тис. спеціалістів. Зараз важко знайти місто чи район України, де б вони не працювали.

Наші випускники поповнили плеяду науковців, професорів, доцентів, організаторів охорони здоров’я, лікарів, медичних сестер, фельдшерів.

Кожного року не тільки з Київської області, але й з інших регіонів України приходять в наше училище юнаки і дівчата, щоб здобути ґрунтовну освіту. А це значить – його історія продовжується!

Навчальний процес

Навчальний процес в училищі організований на основі чинного законодавства України, наказів та рішень Міністерства освіти України та Міністерства охорони здоров'я України, Закону України "Про вищу освіту", положення "Про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", затвердженого наказом Міносвіти України від 12.06. 1993 р. № 161.

Ефективність навчального процесу досягається впровадженням модульно-рейтингової системи навчання, новітніх, в тому числі комп'ютерних, технологій, інтерактивних методів навчання, використанням мультимедійних презентацій, тематичного тестового контролю, відеотехніки та ін. Використання різноманітних сучасних форм навчання сприяє підвищенню рівня пізнавальної активності студентів, розвитку в них творчого мислення.

Особливе місце в навчальному процесі займає самостійна позааудиторна робота студентів, яка розширює кругозір, сприяє розвитку творчої активності, допомагає детальніше вивчати програмний матеріал.

Викладачами училища розроблені методичні рекомендації до всіх тем для самостійного опрацювання програмного матеріалу. Їх мета – допомогти знайти і використати матеріал за темою, виділити головне, що необхідно знати і вміти, провести самоконтроль здобутих знань.

Методичне забезпечення з ПСРС наявне в кабінетах та лабораторіях, з деяких дисциплін – у читальному залі бібліотеки.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Чорнобильське медичне училище

Zetpak
Найгірший коледж !!! Адміністрація працює жахливо,точніше похабно!!! Навчальний процес і програма в загальному старомодна і безкорисна!! Ставлення до студентів як до худоби без місків. Адміністрація виховує із студентів овочів яким не дозволено думати самостійно і висловлювати свою думку!!! Тож в цьому коледжі все направлено на деградацію,а саме на соціальну та фахову!!! Категорично не рекомендую цей коледж!!! (2020 рік)