Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Фінансово-правовий коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Фінансово-правовий коледж (044) 243-42-93, (044) 503-09-85, (098) 777-67-17, (050) 777-09-67
м. Київ, вул. Пітерська, 5А  (карта)
http://fpk.in.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Фінансово-правовий коледж

Запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 28 березня 2020 року.
Вступ після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями "Право" і "Фінанси, банківська справа та страхування".

Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.

Коледж приймає на навчання на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

 • Право
 • Фінанси, банківська справа та страхування

Детальна інформація щодо термінів подання заяв, предметів вступних іспитів та сертифікатів ЗНО розміщена на сайті Коледжу у розділі "Вступнику".

Переваги Коледжу:

 • гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг;
 • іногороднім студентам надається гуртожиток;
 • студенти коледжу мають відстрочку від призову до Збройних сил України та за бажанням проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Т. Шевченка.

Випускники коледжу продовжують навчання на юридичному та економічному факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.

Запрошуємо випускників 9-го класу на безкоштовні консультації (українська мова, історія України, математика) з підготовки до вступу у 2020 році. Запис за телефонами: (044) 243-42-93, 243-01-17, 503-09-85, 098-777-67-17, 050-777-09-67.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 28 березня 2020 року.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Фінансово-правовий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.01.2020

Рейтинг
15
Рейтинг: 5 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Фінансово-правовий коледж

Tertychnaia Elizaveta
Поступила в Финансово-правовой колледж в 2018 году! Время летит очень быстро в такой домашней и спокойной атмосфере. Очень дружелюбные ребята, а что самое главное - отзывчивые преподаватели и работники этого учреждения. Не могу не поблагодарить всех своих новых друзей, одногруппников и, конечно же, нашего куратора. Которая всегда с нами на связи, в любой день и любое время суток! Лучшего места для получения образования не найти, по одной просто причине: очень дружелюбная обстановка и отличное отношение преподавателей к каждому студенту! Спасибо вам!
Ольга
Цих пів року промайнули ніби один момент. За короткий час я збагнула багато чого нового. Коледж змінив моє життя докорінно, а саме мислення. Варто зауважити, що саме тут я отримую не просто знання, а ту інформацію яка дійсно знадобиться в житті. При коледжі існують різноманітні структури в яких кожен може себе розвивати. І це дійсно дуже класно. Майже щотижня тут проходять якісь бріфінги, майстеркласи на яких можна дізнатись щось новеньке для себе і познайомитись з людьми, які вже достигли своєї цілі в цьому житті. Окремо можна сказати про Студ парламент коледжу. Студенти ніколи не сидять на місці і стараються втілити в життя щось надзвичайно цікаве, до чого захочуть приєднатися й інші. Веселі заходи, привітальні концерти, підготування до свят – кожен може приєднатися і внести якусь свою родзинку) Я можу точно сказати, що наступне півряччя буде не менш захоплюючим і цікавим. Адже ми прекрасно розуміємо, що жоден навчальний процес не обійдеться без веселощів та маленьких курйозів.
Сергій
Закінчив юридичний факультет Коледжу у 2010 році. Бомбе-е-зний заклад. Прекрасні фахівці, чудова атмосфера, глибокі знання. Рекомедую!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!