Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Фінансово-правовий коледж (044) 243-42-93, (044) 503-09-85, (098) 777-67-17, (050) 777-09-67
м. Київ, вул. Пітерська, 5А  (карта)
http://fpk.in.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Фінансово-правовий коледж

Вступ після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями "Право" і "Фінанси, банківська справа та страхування".

Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.

Коледж приймає на навчання на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

 • Право
 • Фінанси, банківська справа та страхування

Детальна інформація щодо термінів подання заяв, предметів вступних іспитів та сертифікатів ЗНО розміщена на сайті Коледжу у розділі "Вступнику".

Переваги Коледжу:

 • гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг;
 • іногороднім студентам надається гуртожиток;
 • студенти коледжу мають відстрочку від призову до Збройних сил України та за бажанням проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Т. Шевченка.

Випускники коледжу продовжують навчання на юридичному та економічному факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.

Запрошуємо абітурієнтів на ексукурсію та індивідуальну консультацію щодо вступу у 2021 році. Запис за телефонами: (044) 243-42-93, 243-01-17, 503-09-85, 098-777-67-17, 050-777-09-67.

Фінансово-правовий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.01.2022

Рейтинг
154
Рейтинг: 5 з 5 на основі 31 оцінок.

Відгуки про Фінансово-правовий коледж

Михаил
Дякую тобі «ФПК». Дякую за те, що через п‘ять років навчання я отримую не лише диплом, а й справжні знання. Дякую за друзів, яких я зустрів прийшовши сюди. Дякую за те, що в твоїх стінах я зустрів справжнє кохання. Дякую за емоції які ти дарував мені протягом п‘яти років. Дякую за спогади, за всі пригоди про які я буду розповідати своїм дітям з посмішкою на обличчі. Якби міг - повернув би час назад і пройшов цей шлях ще раз.
ShAna
Закончила Финансово-Правовой Колледж год назад и хочу оставить честный отзыв о 5 годах своей жизни . Я никогда в жизни не думала, что скажу это, но лучшими годами моей жизни оказались именно те, что были в этих стенах. Весь педагогический коллектив - профессионалы! И к огромному количеству знаний которые я получила.. Я обрела друзей среди которых и выше указанные преподаватели. Атмосфера в колледже всегда как дома, туда хочется возвращаться.В моменты забвения, когда я сомневалась в себе и своём выборе..мне не дали повесить нос! Друзья, люди работающие там внушали мне чувство, что я могу абсолютно все. Так и случилось! Начав обучения с слабым уровнем и низкой самооценкой я закончила колледж уверенной в себе и с отличием:) Этого бы не произошло в стенах другого учебного заведения. Я это знаю! Сестра поступает в этом году и я знаю, что она в нужных и добрых руках. Колледж - мой второй дом. Постоянно приезжаю дабы просто повспоминать насколько большой вклад принесло это место в мою жизнь.
Богдан
Обучение в Колледже вспоминаю с улыбкой, это было лучшее время, хоть и выпустился уже 5 лет назад. Но вот моя младшая сестра заканчивает 9 класс в этом году и никаких сомнений нет куда поступать, только в родной Колледж!