Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київська муніципальна українська академія танцю ім. С. Лифаря (044) 530-87-57
м. Київ, вул. Данькевича 4-А  (карта)
http://www.dance-academy.com.ua

Київська муніципальна українська академія танцю ім. С. Лифаря

Київська муніципальна українська академія танцю ім. С. Лифаря - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

КМУАТ ім. С. Лифаря має відповідні державні ліцензії та акредитаційні документи Міністерства освіти і науки України й Головного управління освіти і науки м. Києва та згідно з ними готує фахівців по спеціальності "хореографія". Після чотирирічного навчання за спеціалізаціями "класична" або "народна хореографія", випускники одержують атестат про загальну середню освіту та диплом "артиста балету" або "артиста танцювального ансамблю" і для обох спеціалізацій – "викладача хореографічних дисциплін".

У найближчих планах КМУАТ ім. С. Лифаря – підвищення рівня акредитації навчального закладу до "бакалаврату" та розширення напрямків підготовки за рахунок спеціалізації "сучасна хореографія". Восьмирічна школа-студія при КМУАТ ім. С. Лифаря є базою для педагогічної практики студентів. Тут навчаються діти з шести-семи років і одержують початкову хореографічну освіту. Після закінчення школи-студії кращі випускники на конкурсній основі вступають до КМУАТ ім. С. Лифаря – єдиного на Україні навчального закладу, де готують не лише артистів класичного балету, а й професійних виконавців для ансамблів народно-сценічного та сучасного танцю. Студентам, котрі успішно навчаються виплачують державну стипендію.

Вперше в Україні у співпраці з провідними вищими навчальними закладами Європи, КМУАТ ім. С. Лифаря розробила й втілила в життя програму безперервного хореографічного навчання. Вона стала методичним центром інноваційного викладання хореографічних дисциплін. На базі КМУАТ ім. С. Лифаря постійно проводяться симпозіуми, теоретично-практичні конференції, семінари, а також майстер-класи відомих діячів світового хореографічного мистецтва, зокрема Володимира Малахова (Берлін – Нью-Йорк), Вадима Писарєва (Донецьк), Алекса Урсуляка (Цюріх – Торонто), Евелін Тері (Відень) та інших. Творчий досвід КМУАТ ім. С. Лифаря сприяв народженню подібних навчальних закладів, як в Україні, так і за її межами.

КМУАТ ім. С. Лифаря має всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих фахівців: у її розпорядженні 8 балетних залів, оснащених аудио та відео-аудіоапаратурою, аудиторії та спеціалізовані кабінети для групових та індивідуальних занять, бібліотека, кабінет технічних засобів навчання з комп’ютерним класом та студією звукозапису, пошивочно – костюмерний цех, навчальний театр із спеціальним покриттям сцени для балету, сучасним світловим та звуковим обладнанням.

Педагогічний склад КМУАТ ім. С. Лифаря – колектив професіоналів-однодумців, у складі якого працюють доктори та кандидати наук, професори й доценти, а також народні, заслужені артисти України, відомі виконавці, більшість з яких були або є сьогодні солістами Національної опери України, Національного ансамблю танцю ім. П. Вірського та інших провідних хореографічних колективів країни. Відділення класичної хореографії очолює народна артистка України, прима-балерина Національної опери України Ганна Дорош, а народного танцю – Олександр Нестеров.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!