Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університетський коледж Київського Університету ім. Б. Грінченка (044) 559-51-31
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна 16  (карта)
http://uk.kubg.edu.ua

Університетський коледж Київського Університету ім. Б. Грінченка

Університетський коледж Київського Університету ім. Б. Грінченка - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Університетський коледж є складовою навчально-методичного, науково-виробничого комплексу Київського Університету імені Бориса Грінченка, метою діяльності якого є задоволення потреб у неперервній освіті з урахуванням специфіки столичного регіону, місцевого ринку праці та запитів населення, реалізація наступності між різними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Сутнісною відмінністю Університетського коледжу від інших навчально-наукових структурних підрозділів Університету є здійснення загальноосвітньої підготовки у поєднанні з підготовкою молодшого спеціаліста, сприяння формуванню основи професійних умінь і навичок та, водночас, долученню до унікального університетського освітнього простору та культури.

Новий навчальний рік Університетський коледж функціонуватиме в умовах підвищення диверсифікації діяльності, оскільки суттєво розширився перелік напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців за ОКР "молодший спеціаліст".

Колектив Київського міського педагогічного училища №3, що став основою для формування Університетського коледжу, який став наступником трьох міських педагогічних коледжів, має значний успішний досвід підготовки вчителів початкових класів, адже в цьому році виповнюється 25 років з дня його заснування.

З 2008 року, коли міські педагогічні коледжі влились до структури Київського університету імені Бориса Грінченка, у коледжі також почали готувати вихователів дошкільних закладів, вчителів фізичного виховання, музики, образотворчого мистецтва, спеціалістів з дизайну. У 2010 році до цього переліку напрямів і спеціальностей додались соціальна педагогіка, бібліотечна справа, діловодство, видавнича справа і редагування, правознавство. І сьогодні коледж готує фахівців за 11 спеціальностями, які представляють 6 галузей знань.

Колектив Університетського коледжу працює над підвищенням якості освіти в умовах багатопрофільності на засадах компетентнісного підходу.

Метою освітньої діяльності в умовах Університетського коледжу є сприяння формуванню в особистості системи цінностей та інтересів; зміна якості її діяльності на користь інтелектуальної та творчої складових; ефективний розвиток індивідуальних здібностей; формування професійних компетенцій, що забезпечать конкурентні переваги на ринку праці; побудова основи для життєвої траєкторії, в тому числі професійної кар’єри; набуття відповідного соціального статусу.

Студентам створені необхідні умови для навчання і відпочинку. Аудиторії та кабінети обладнані сучасними технічними засобами навчання, функціонує бібліотека, читальний зал, комп’ютерний центр, актова зала. Для занять з фізичної культури та спорту обладнані спортивний та тренажерний зали, стадіон.

Важливою складовою соціокультурного простору Університетського коледжу є кабінет-музей Б. Д. Грінченка.

У коледжі працюють різноманітні факультативи та гуртки (хоровий, вокальний, ансамбль сопілкарів, танцювальний), студентський театр "Іскра Прометея", літературна студія, спортивні секції. За бажанням студентів проводиться поглиблене вивчення іноземних мов, комп’ютерної грамоти, читаються спеціальні курси.

У навчальному закладі систематично проводяться наукові та науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, регіональні наради.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Університетський коледж Київського Університету ім. Б. Грінченка

Lana
Фраза "не ПТУ, а колледж" прекрасно подходит к данному заведению. Столь низкосортное место, где кровью и потом придется получать даже справку о посещении, занятий. Это бюджетный вариант высшего образования в столице и сюда есть смысл идти тем, кто приехал из сел, не видовал города и хочет хоть как-то устроится. Но, весь этот наигранный корпоративный патриотизм в скором времени приестся. Его на самом деле нет. Эти шарфики силой завязывают на вашей шее. Громадный поклон Бойко О. В. и ее способам унижать студентов. Нельзя пропускать сроки оплаты учебы, нельзя работать, чтобы оплатить эту учебу, нельзя пропускать пары, ибо начинаются звонки родителям. Так же крайне сильные придирки к любой одежде. Ты не человек, тебе ничего нельзя. Ты должен покорно слушать и выполнять. И, да, вместо конспекта инфа с Интернета, которую ты сам пишешь весь семестр. А еще куратор как бы есть, но в то же время нет. И никогда тебе вовремя не скажут, что с расписанием. А еще всегда тебе угрожают отчислением.