Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Промислово-економічний коледж НАУ (044) 408-61-48, 408-60-44
м. Київ, вул. Метробудівська 5-а  (карта)
http://peknau.com.ua

Промислово-економічний коледж НАУ

За час свого існування Промислово-економічний коледж НАУ став одним з провідних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації

Загальна інформація

Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету (скорочена назва ПЕК НАУ) є відокремленим структурним підрозділом університету згідно з Указом Президента України від 11.09 2000 р. та наказом Міністерства освіти і науки України від 30.10. 2000 р. за № 505. Навчальний заклад був організований як Київський вечірній радіотехнічний технікум 22 червня 1962 року. Пізніше мав назви: Київський технікум засобів зв’язку, Київський технікум радіоелектронного приладобудування, Київський технікум-коледж радіоелектронного приладобудування, Київський промислово-економічний коледж. Протягом свого існування коледжу належали філії: Сімферопольська, Ізмаїльська, Світловодська, які з часом були реорганізовані в самостійні середні спеціальні навчальні заклади, та у його структурі працювала Київська філія Ленінградського інституту підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів.

За час свого існування коледж став одним з провідних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації, що в числі перших розпочав підготовку бакалаврів, та в цілому випустив для народного господарства біля 19 тис. фахівців технічного й економічного напрямів, рівень підготовки яких високо оцінюється роботодавцями. Більше двадцяти років мав статус базового навчального закладу у м. Києві.

Навчальна робота

Сьогодні Промислово-економічний коледж НАУ підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, є державним вищим закладом освіти ІІ рівня акредитації і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії (серія АВ № 586101 від 20.07. 2011р.), яка забезпечує право надання освітніх послуг, пов'язаних із одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та бакалавра з двох напрямів та семи спеціальностей:

 • 6.050902 Радіоелектронні апарати;
 • 6.030504 Економіка підприємства;
 • 5.05090201 Виробництво, обслуговування та ремонт електронної побутової апаратури;
 • 5.05010301 Розробка програмного забезпечення;
 • 5.05150103 Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації;
 • 5.03050401 Економіка підприємства;
 • 5.03050702 Комерційна діяльність;
 • 5.03050901 Бухгалтерський облік;
 • 5.03050201 Інформаційна діяльність підприємства.

Навчальний процес в системі ступеневої освіти організовується з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій та орієнтується на формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку в соціально-культурній сфері, в галузях техніки, технологій, системах управління та організації праці в умовах ринкової економіки.

У ПЕК НАУ розроблена Концепція розвитку навчального закладу на період до 2020 року, реалізація якої передбачає впровадження системних змін у навчально-виховний процес, що сприятимуть поступовому піднесенню якості освітніх послуг, забезпечуватимуть перетворення коледжу на вищий навчальний заклад нової генерації та в якій визначені стратегічні концептуальні напрямки розвитку:

 • спрямування роботи всіх структурних підрозділів навчального закладу на підвищення якості освіти до рівня європейських стандартів, координування діяльності різних структурних одиниць коледжу;
 • окреслення пріоритетних напрямів модернізації змісту освіти в закладі, забезпечення реалізації компетентнісного підходу в процесі підготовки майбутніх фахівців;
 • утвердження основних напрямів удосконалення навчально-виховного процесу, а саме: впровадження інтерактивних освітніх технологій, диференціація та індивідуалізація навчання;
 • сприяння розвитку безперервної освіти та професійного навчання особистості упродовж життя;
 • поліпшення системи стимулювання професійного зростання викладачів коледжу, створення умов для розвитку професійної творчості, запровадження педагогічних інновацій;
 • визначення пріоритетних напрямів модернізації управління навчальним закладом.

Для організації підготовки фахівців за різними напрямами та спеціальностями у закладі як структурні підрозділи виокремлюються 5 відділень, а саме: економічне, технічне, програмування, бакалаврату та заочне і 12 циклових комісій викладачів споріднених предметів та дисциплін.

Навчання на відділеннях денної та заочної форм навчання за названими спеціальностями та напрямами здійснюється на основі базової, повної середньої освіти та на базі молодшого спеціаліста. Студентам надається можливість упродовж першого і другого курсів навчання отримати повну загальну середню освіту одночасно із здобуттям професійної освіти за відповідною спеціальністю.

Для забезпечення навчально-виховного процесу необхідними навчальними, методичними, інформаційними, матеріальними та іншими ресурсами в структурі коледжу виділяються навчальні кабінети, лабораторії та майстерні, а також бібліотека, читальна зала, комп’ютерний центр.

Створена матеріально-технічна база відповідає сучасним вимогам і дозволяє активно застосовувати інноваційні технології в навчально-виховному процесі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!