Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету" (044) 465-74-17; (044) 583-37-75; (067) 617-89-19
м. Київ, вул. Метробудівська 5-а  (карта)
http://kitu.nau.edu.ua

інформація підтверджена

Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету"

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» (КІтУ НАУ) є одним з найкращих закладів освіти України. Налічує 1400 студентів, 100 викладачів, серед яких кандидати наук, доценти, викладачі-методисти. Підготовка фахівців здійснюється за ступенями БАКАЛАВР та ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР за 11-ма спеціальностями. Коледж розміщується в трьох навчальних корпусах, має власний стадіон, спортивну та актову зали, бібліотеку.

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» (КІтУ НАУ) було засновано як Київський вечірній радіотехнічний технікум в 1962 році з метою підготовки кваліфікованих працівників для підприємств та установ. Пізніше навчальний заклад мав назви Київський технікум засобів зв’язку, Київський технікум радіоелектронного приладобудування, Київський промислово-економічний коледж, Коледж інженерії та управління.
 
З 2000р. коледж є відокремленим структурним підрозділом Національного авіаційного університету.

У 2020р. коледж перейменовано на Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» (КІтУ НАУ).

Сьогодні коледж підпорядкований Міністерству освіти і науки України, є державним закладом фахової передвищої освіти і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії МОНУ, яка забезпечує право на надання освітніх послуг, пов’язаних із отриманням вищої освіти ступеня бакалавра та фахової передвищої освіти ступеня фахового молодшого бакалавра.

За час свого існування коледж став одним з провідних навчальних закладів України, що в числі перших розпочав підготовку бакалаврів, та в цілому випустив для різних галузей економіки України більше 30 тисяч фахівців, рівень підготовки яких високо оцінюється роботодавцями як в Україні так і далеко за її межами.

Коледж готує фахівців за сучасними спеціальностями, що затребувані на ринку праці:

Освітній ступінь БАКАЛАВР (на базі 11-ти класів, освітнього ступеня «Молодший спеціаліст», «Кваліфікований робітник» за скороченими термінами навчання):

 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 123 Комп’ютерна інженерія

Освітньо-професійний ступінь ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР (на базі 9-ти, 11-ти класів та ОКР «Кваліфікований робітник»):

 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 075 Маркетинг
 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 081 Право
 • 121 Інженерія програмного забезпечення
 • 123 Комп’ютерна інженерія
 • 125 Кібербезпека
 • 172 Телекомунікації та радіотехніка
 • 186 Видавництво та поліграфія
 • 242 Туризм
 • 061 Журналістика

З часу свого заснування у коледжі завжди на перший план ставилися інтереси його студентів, велика увага приділялася навчальному процесу, науковій та виховній роботі. На сьогоднішній день коледж зумів зберегти добрі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців, тут постійно підвищується якість викладання. Особливостями навчання є активне використання сучасних інформаційних технології - сервісів Google Workspace, завдяки чому кожен студент має персональний корпоративний акаунт, який надає доступ до навчальних матеріалів та дозволяє підтримувати зв’язки з викладачами поза стінами навчального закладу.

Регулярно удосконалюється матеріальна база, зокрема для проведення занять використовуються мультимедійні аудиторії та сучасні комп’ютерні класи, обладнанні всім необхідним для навчанням студентів сучасним технологіям.   

Для студентів, які бажають займатися науковою роботою, працюють наукові гуртки, де під керівництвом викладачів, що мають вчені ступені та звання вони отримують досвід участі у конференціях, семінарах, пишуть статті до наукових видань. Студенти коледжу разом з викладачами є активними учасниками міжнародних наукових конференцій.

Наші студенти приймають активну участь у концертах, конкурсах та різноманітних заходах, що дає змогу кожному розкрити свої таланти та отримати нових друзів. Активна увага приділяється спортивній підготовці,  коледж має власний стадіон, спортивну та тренажерні зали, функціонують спортивні секції. 

Після закінчення коледжу студенти мають змогу продовжити навчання на відповідних спеціальностях як у стінах коледжу, так і в Національному авіаційному університеті і інших провідних навчальних закладах України для отримання освітнього ступеня "бакалавр", "магістр", куди їх приймають на 2-ий та 3-ий курси.

Випускники коледжу працюють в державних установах, IT-компаніях, сервісних центрах, банківській сфері, в аудиторських та страхових компаніях, на провідних поліграфічних фірмах та у видавництвах, Інтернет-виданнях, в туристичній галузі.

Якщо Ви бажаєте отримати якісну освіту, радимо без сумніву вступати до нас на навчання. Коледж з радістю чекає на Вас – талановитих, вдумливих, кмітливих, веселих і сучасних!

 

Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Журналістика

  • Журналістика
 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Маркетинг
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення
  • Комп’ютерна інженерія
  • Кібербезпека
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Виробництво та технології

  • Видавництво та поліграфія
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2022

Рейтинг
2
Рейтинг: 1 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж інженерії та...

Марина Полякова
На етапі вступу до Коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ зіткнулися з тим, що МОН називає недоброчесністю, – приймальна комісія вимагала принести документи ще навіть до того, як зареєструвати заяву в електронному кабінеті! Після прохання роз’яснити ситуацію, таки заяву зареєстрували, але коли потенційний студент прийшов на консультацію перед співбесідою, знову почали вимагати негайно принести документи. Почувши зауваження, що це є порушенням регламенту вступної кампанії (документи подаються після оголошення, куди саме вступив абітурієнт), просто обірвали розмову. На цьому етапі ми з коледжем розпрощалися й пішли до іншого, де все було дуже ввічливо, пристойно і чесно, де не маніпулювали. Туди син і вступив на бюджет. Сподівають, у недоброчесних закладів, які ловлять студентів на гачок, таки буде шалений недобір!
Милена
Я мама випускниці КІтУ НАУ цього року. Категорично НЕ рекомендую вступати до цього навчального закладу. Протягом поточного року в коледжі декілька разів змінювалось керівництво. Від того часу коледж стрімко падає в прірву занепаду. Із перспективного сучасного навчального закладу з високим рейтингом, КІтУ НАУ перетворюється на відстойну діру, де викладачі спокійно дозволяють собі не проводити пари, де нова завідувачка відділення Гоменюк Вікторія Анатоліївна вважає можливим під час війни заробляти на дітях, збираючи по 100гр. на потреби коледжу, ще й погрожує, що сума 100гр. це не багато, тому швидко і мовчки всі мають здати, ще й номер картки вказали і написали ПОРАДУ – обов’язково відправити, інакше це не дуже добре зазначиться на випускниках. Це просто ЖАХ, слів не має.