Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну (044) 495-17-77, 331-88-77
м. Київ, вул. Бережанська 5  (карта)
http://college.mixmd.edu.ua

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну

Мистецький коледж художнього моделювання та дизайну - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, структурний підрозділ Мистецького інституту ім. Сальвадора Далі

Загальна інформація

У Мистецькому коледжі художнього моделювання та дизайну готують спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліст, магістр за переводом до Мистецького інституту) на денній та заочній формах навчання.

По закінченні видається атестат, диплом державного зразка, а також диплом європейського зразка англійською мовою та надається можливість продовження навчання для здобуття рівня спеціаліста або магістра у Мистецькому інституті.

Факультети

Архітектурного середовища

Наш фахівець – сучасний дизайнер середовища, володіє вимогами та особливостями розробки ландшафту та знаннями з перепланування та проектування інтер’єру, займається розробкою функціонально-технологічного обладнання приміщень, створює дизайнерські меблі.

Високий рівень викладання комп’ютерних дисциплін надає можливість виконання проектів усіх рівнів з використанням інноваційних технологій. Невеликі групи дозволяють максимально засвоїти матеріал.

Комп’ютерної графіки та реклами

Наш фахівець – сучасний креативний графічний дизайнер, що володіє інноваційними комп’ютерними технологічними виконаннями рекламної та поліграфічної продукції. Високий рівень викладання надає можливість максимально розкрити творчий та науковий потенціал студентів.

Моделювання одягу та аксесуарів

Мистецтвознавства та етнічної культури

Кафедра гуманітарних дисциплін випускає інноваційні для України спеціалізації:

  • Мистецтвознавець-аналітик моди (який вільно володіє знаннями мистецтва світу, оперує необхідною термінологією і на базі засвоєних знань може вільно аналізувати розвиток моди у будь-якому культурному центрі);
  • Мистецтвознавець-критик (знавець творів мистецтва живопису, графіки, скульптури, архітектури та дизайну, який вільно формує свої висновки в усній та письмовій формі, може проводити лекційні або екскурсійні години, займається музейною та галерейною справою);
  • Мистецтвознавець-кіно-театрознавець (який володіє історією театру та кіно, аналізує усі події кіно-театральної сфери, має можливість редакційної та репортажної діяльності у засобах масової інформації).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014