Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку (044) 234-67-73, 234-19-76
м. Київ, бул. Т. Шевченка 56  (карта)
http://mvpukiev-43.narod.ru

Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку

Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Історія

30 квітня 2003 року Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку святкувало своє 80-річчя від дня заснування. За ці роки училище пройшло нелегкий, але цікавий життєвий шлях, творячи власну історію. Наслідуючи морально-етичні ідеали свого часу, впроваджуючи новітній педагогічний досвід, зберігаючи та збагачуючи традиції виховання, училище підготувало близько 40 тис. випускників.

Йшли перші роки становлення молодої держави – важкі та буреломні. Нова держава потребувала розвитку промисловості: машинобудування, суднобудування, верстатобудування. А це означало те, що росла потреба у освічених робітничих кадрах та організаторах виробництва.

Молоді робітники, охоплені почуттям національної самосвідомості та прагненням до знань, об’єдналися і створили комуну у маленькому будинку на вул. Мала Володимирська, де жили і навчались - навчались життю, знанням, професійній майстерності.

Це були перші навчальні курси для робітників заводу "Ленінська кузня", на базі яких у травні 1923 року і виникла школа фабрично-заводського учнівства, бо саме життя вимагало цього.

За 85 років своєї діяльності училище змінило декілька назв, пережило евакуацію, важкі часи застою та занепаду, об’єднання з ПТУ № 14, але ніколи МВПУ зв’язку не змінювало свого призначення – готувати кваліфікованих робітників за сучасними професіями, потрібними людям та Україні. Це наші випускники працюють на заводах "Ленінська кузня", "Більшовик", "Арсенал", "Аналітприлад", "Квазар-мікро", "Маяк", у поштових відділеннях КМД УДППЗ "Укрпошта", КОД УДППЗ "Облпошта", ДОПП УДППЗ "Укрпошта" та телефонних станціях ВАТ "Укртелеком" м. Києва та регіонів України, у інформаційних відділах та службах діловодства, багатьох державних та бізнесових структурах, міністерствах, відомствах. Колективу училища завжди були притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура і поважане ставлення до учнів та їх праці, запровадження принципів родинної педагогіки та толерантності.

Загальна інформація

Сьогодні Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку – це найсучасніший заклад професійно-технічної освіти м. Києва, який має 4 навчальних корпуси загальною площею 12,945 м. кв.

Навчальний процес відбувається у 23 модернізованих кабінетах, 2 лабораторіях, 12 майстернях (загальна площа яких становить 3.600 м. кв.).

Училище має буфет на 30 осіб, бібліотеку з книжковим фондом у 50 тис. примірників, читальний зал на 25 місць, спортивну залу площею 630 м. кв., гуртожиток на 192 місця. В училищі працюють навчальний салон-перукарня, навчальне кафе-бар, постійно діюча виставка "Учні професійно-технічних училищ - киянам", де організована учнівська інформаційна служба, що надає оперативні дані про професійно-технічні навчальні заклади міста Києва.

Створена локальна комп’ютерна мережа, яка об’єднує понад 180 комп’ютерів. Учні мають доступ до мережі Інтернет, створюється учнівська теле- і радіостудія. В училищі активно працює учнівська соціальна служба.

Контингент учнів на 1 вересня 2011 року становив 1050 чоловік.

Ті, хто закінчив наш навчальний заклад, гідно несуть звання випускників училища, чимало з них стали талановитими фахівцями, керівниками виробництва, навчають та виховують молодь.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014