Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж Київського університету ринкових відносин (044) 553-65-96, 294-40-30, 553-66-07
м. Київ, вул. Березняківська 26-6  (карта)
http://kumr.edu.ua

Коледж Київського університету ринкових відносин

Коледж Київського університету ринкових відносин - це скорочення терміну отримання базової та повної вищої освіти на 1 - 1,5 року; сучасні інформаційні технології в освіті; Інтернет та електронні підручники; залучення висококваліфікованого професорсько-викладацького складу з економіки та права; можливість отримання звання "Офіцер запасу"; право навчання за 2 напрямками: "Економіка" і "Право" - два Державних диплома

Загальна інформація

Навчально-виховний процес у коледжі Київського університету ринкових відносин здійснює висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедр університету. За час навчання студенти вивчають загальноосвітні предмети, які передбачені програмою середньої школи, основи загальнотеоретичних дисциплін економічного та юридичного циклів, спеціальні дисципліни.

Випускники коледжу разом з дипломом молодшого спеціаліста також отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту. 

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Студенти, які успішно закінчать коледж, мають можливість продовжити навчання в Київському університеті ринкових відносин на денній або заочній формах за скороченими програмами.

Випускники коледжу працюють в правоохоронних та фінансових органах, на підприємствах, в податкових інспекціях, в організаціях та установах різних форм власності, банківських структурах на посадах спеціалістів середньої ланки.

Фінансування навчання здійснюватиметься за рахунок фізичних або юридичних осіб.

Існує гнучка система знижок.

Матеріально-технічна база

Для майбутніх студентів коледжу в навчальному закладі створені належні умови для духовного, творчого ті фізичного розвитку особистості.

До їх послуг – матеріально-технічна база університету, наукова бібліотека, читальні зали, їдальня, студентське кафе, театр-студія, медичний центр, стадіон, спортивний і тренажерний зали.

Прийом до коледжу

Прийом до коледжу проводиться на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у вигляді тестування. Вступні випробування проводяться за програмами середніх загальноосвітніх закладів. Випускники основної школи, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою у разі складання профілюючого іспиту на 10-12 балів, від складання інших іспитів звільняються та зараховуються до коледжу.

Юнаки протягом навчання в Університеті опановують державну програму "Офіцер запасу".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014