Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж морського і річкового флоту КДАВТ (044) 419-85-46
м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 2  (карта)
http://kmrf.kiev.ua

Коледж морського і річкового флоту КДАВТ

Коледж морського і річкового флоту КДАВТ - державний навчальний заклад І-III рівня акредитації, який готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

Загальна інформація

Коледж морського і річкового флоту КДАВТ є правонаступником Київського суднобудівного технікуму заснованого в 1940 році згідно з наказом Народного комісара суднобудівної промисловості СРСР від 20 березня 1940 року №59/К.

За десятиліття свого існування Київський суднобудівний технікум підготував тисячі висококваліфікованих спеціалістів для суднобудівної промисловості України.

В 1998 році навчальний заклад зазнав докорінної реорганізації, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1970 від 14.12. 1998р., наказу Міністерства освіти України № 467 від 29.12. 1998р. з 01 лютого 1999 року Київський суднобудівний технікум ліквідовано і створено Київську державну академію водного транспорту, до складу якої увійшов Суднобудівний технікум, як структурний підрозділ.

Розпорядженням КМУ від 29.01. 2003р. Київській державній академії водного транспорту присвоєно ім’я гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.06. 2004р. №439 Суднобудівний технікум КДАВТ ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного реорганізовано у Коледж морського і річкового флоту КДАВТ ім.. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

Перебування в складі вищого навчального закладу значно розширює перед Коледжем морського і річкового флоту перспективу всебічного розвитку.

Відповідно до рішень керівництва академії, Коледж морського і річкового флоту готує спеціалістів за тими ж спеціальностями що і КДАВТ. Така система дозволяє КМРФ використовувати для підготовки своїх студентів навчально-методичну та матеріально-технічну базу академії. Крім того деканатами КДАВТ спільно з навчальною частиною Коледжу розроблені інтегровані навчальні плани, що дає можливість зараховувати випускників КМРФ до академії по відповідним спеціальностям відразу на 3 курс як на денну форму навчання так і на заочну.

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного є сучасним навчальним закладом, який здійснює підготовку студентів на високому професійному рівні, використовуючи у своїй діяльності новітні методи роботи.

Велика увага приділяється покращенню навчально-методичної та матеріально-технічної бази коледжу. При цьому слід зазначити, що Коледж морського і річкового флоту КДАВТ є єдиним в Україні навчальним закладом І рівня акредитації, який за спеціальностями "Судноводіння на морських шляхах" та "Експлуатація суднових енергетичних установок" готує фахівців змішаного ріка-море плавання.

У своєму складі коледж має структурні підрозділи:

  • денні та заочні відділення,
  • предметні (циклові) комісії,
  • навчальні лабораторії та кабінети,
  • філіал бібліотеки Академії з читальним залом,
  • спортивні споруди,
  • навчально-виробничі майстерні,
  • соціально-культурні об’єкти (медпункт, буфет, актову залу, спортзал).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Коледж морського і річкового флоту КДАВТ

Игорь Неизжалый
А подготовительные курсы есть?