Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський коледж легкої промисловості КНУТД (032) 297-60-61, 261-61-53
м. Львів, вул. Вороного 6  (карта)
https://sites.google.com/site/lklpknutd

Львівський коледж легкої промисловості КНУТД

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну (ЛКЛП КНУТД) - це вищий навчальний заклад Ι рівня акредитації, у якому здійснюється підготовка фахівців із здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Історія

10 грудня 1944 р. почалася робота по створенню Львівського технікуму легкої промисловості. Спочатку штат працівників складався лише з 6 викладачів, який очолював перший директор технікуму Волков Степан Андрійович. Канцелярія технікуму була розташована на вул. Пекарській, 9. У перший навчальний рік у технікумі навчалося 95 студентів.

У 1947-48 навчальному році здійснено перший випуск студентів, коли контингент, тоді ще технікуму, складав 460 чоловік.

Контингент студентів зростав з кожним роком. Створювалися нові навчальні кабінети та лабораторії, обладнані універсальними та спеціальними швейними машинами, приладами та устаткуванням. Не вистарчало начальних приміщень. Силами студентів та викладачів розпочалася відбудова майже повністю зруйнованого під час війни будинку по вулиці Миколи Вороного, 6 (кол. Тімірязєва). У 1953 році повністю відновлений будинок став основним навчальним корпусом технікуму.

В 1975 р. був побудований гуртожиток на 500 місць по вул. Тарнавського 106-а.

Випускники коледжу працюють на підприємствах усього колишнього Радянського Союзу, а також в Монголії, Кубі, Конго, Нікарагуа, Анголі, Танзанії, Афганістані, Угорщині, Німеччині, Франції.

У 2004р. технікум перейменовано у коледж.

А з 2007р. коледж входить в структуру Київського національного університету технологій та дизайну, де випускники коледжу мають можливість здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста та магістра відповідного напряму.

Загальна інформація

Сьогодні Львівський коледж легкої промисловості - це понад 1000 студентів, які навчаються за 4 спеціальностями.

Матеріально-технічна база коледжу це:

  • навчальний корпус зі спортивним залом, їдальнею, медичним та стоматологічним кабінетами, бібліотекою та читальним залом у центрі старовинного міста Львова;
  • магазин-салон "Студентська мода" і навчально-виробничі майстерні, де студенти проходять усі види навчальної та технологічної практики, набувають практичних навичок майбутньої професії, стають фахівцями своєї справи;
  • студентський гуртожиток зі світлими, просторими кімнатами на 2-3 особи, господарськими приміщеннями та кімнатами відпочинку у мальовничому куточку міста Львова.

Навчально-виробничий процес забезпечують більш 50 штатних педагогічних працівників, які мають високий професійний та науково-методичний рівень, досвід роботи на виробництві, проходять стажування на провідних кафедрах вищих навчальних закладів, базових підприємствах.

У коледжі працюють 2 кандидати наук.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за інтегрованими навчальними планами в Київському національному університеті технологій та дизайну, де здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста та магістра відповідного напрямку.

Коледж тісно співпрацює з багатьма навчальними закладами м. Львова та області, входить до навчально-науково-методичних комплексів з Київським національним університетом технологій та дизайну, Хмельницьким технологічним університетом "Поділля".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014