Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 483-72-55; 483-72-37; 483-72-68 м. Київ, вул. Білоруська 22 (карта) http://www.koledg-knutd.com.ua |
Коледж Київського національного університету технологій та дизайну
Коледж КНУТД заснований на загальнодержавній формі власності, є відокремленим структурним підрозділом Київського національного університету технологій та дизайну; підпорядковується Міністерству освіти і науки України
Концептуальні положення щодо діяльності коледжу ґрунтуються на основних тенденціях розвитку освіти в Україні з урахуванням її модернізації в рамках європейської інтеграції. Концепція розвитку Коледжу КНУТД схвалена Вченою радою КНУТД (протокол № 3 від 25.10. 2004р.), затверджена ректором КНУТД та передбачає виконання усіх компонентів організаційної, навчально-методичної, патріотично-виховної роботи, розвиток творчих здібностей майбутніх фахівців, збереження та оновлення матеріально – технічної бази навчального закладу.
В Коледжі створена й діє інформаційно-комп'ютерна мережа, яка об'єднує всі підрозділи і має вихід до глобальної мережі Інтернет. В навчальному процесі використовуються сучасні комп'ютерні інформаційні технології.
Потужна навчальна та матеріально-технічна база Коледжу, висококваліфіковані науково-педагогічні кадри, впровадження в навчальний процес сучасних комп'ютерних інформаційних технологій, поглиблене вивчення іноземних мов сприяють ефективному оволодінню професією і формуванню особистості майбутнього фахівця.
Студентство Коледжу живе багатогранним, творчим життям молоді: оволодіває професійними знаннями та вміннями, навчається працювати і спілкуватися, збагачується духовно, підвищує особистий культурний рівень.
Сьогодні в планах педагогічного колективу – подальша робота над удосконаленням матеріальної бази, навчально-методичних комплексів дисциплін. Бо зміна політичних, економічних умов у світі потребує постійних змін в освіті. Попереду – велике майбутнє.
Навчальний корпус Коледж КНУТД розташований по вул. Білоруській, 22 (біля станції метро "Лук’янівська"). Студентський гуртожиток розташований за адресою: вул. Руданського, 2. Навчально-матеріальна база відповідає умовам підготовки студентів згідно з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики, освітньо-кваліфікаційної програми підготовки фахівців за спеціальностями Коледжу.
Загальна площа приміщень складає майже 7 тис. кв. м., в т. ч. площа навчально-лабораторних приміщень більше 4 тис. кв. м. В розрахунку на одного студента загальна площа становить 12,0 кв. м., що відповідає нормам. Коледж в своєму розпорядженні має всі необхідні для проведення навчального процесу кабінети, лабораторії, майстерні та салони (3 фотосалона, фотолабораторія, 5 комп’ютерних кабінетів в яких розташовано 100 комп’ютерів, підключених до мережі Internet, 6 перукарських салонів, кабінет декоративної косметики та гриму, 3 швейних майстерні із сучасним технологічним обладнанням), бібліотеку з книжковим фондом більше ніж 38 тис. примірників, спортивний зал, буфет.
Учбові кабінети та лабораторії оснащені сучасним обладнанням, технічними засобами навчання та комп’ютерною технікою, укомплектовані необхідними меблями.
Навчально-методична робота спрямована на удосконалення навчального процесу і створення сприятливих умов для засвоєння студентами навчальних дисциплін, що викладаються. Навчальний процес в коледжі організований з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання і орієнтований на формування освіченої гармонійно-розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення отриманих знань, професійної мобільності, адаптації в соціально-культурній сфері.
Навчальний процес здійснюють 6 циклових (предметних) комісій:
- Циклова комісія швейних дисциплін;
- Циклова комісія економічних дисциплін;
- Циклова комісія гуманітарних та природничо-наукових дисциплін;
- Циклова комісія перукарських дисциплін;
- Предметна комісія образотворчих дисциплін;
- Циклова комісія фотодисциплін.
У циклові комісії входять викладачі з високим науково-методичним потенціалом, який реалізується в розробці нормативної документації, створенні навчальних посібників, навчально-методичного забезпечення предметів та практичного навчання. Викладачами підготовлені пакети методичних розробок (посібників, конспектів лекцій, методичних вказівок та інших методичних матеріалів) з кожної дисципліни. Постійно проводиться робота по оновленню всієї навчально-методичної документації.
У навчальному процесі ефективно використовується навчальне телебачення, комп’ютерна техніка, інші технічні засоби навчання, застосовуються нові технології навчання. Студентам видаються електронні варіанти навчально-методичного забезпечення з дисциплін, які викладаються: конспекти лекцій, методичні вказівки до лабораторних і практичних занять, методичні матеріали для виконання індивідуальних завдань, курсових проектів і робіт, тощо. Проводиться робота з удосконалення методів, засобів і форм систематичного контролю знань студентів.
Забезпеченість студентів підручниками, навчальними посібниками становить 100%. Кількість підручників, виданих українською мовою складає 90%. Фонд бібліотеки постійно поповнюється новими книгами за спеціальностями.
В читальному залі бібліотеки студенти мають змогу користуватися періодичними виданнями: газетами, журналами, іншими інформативними матеріалами. Головними завданнями бібліотеки є повне задоволення читацького попиту, формування у студентів національної свідомості у напрямі збереження історичної та культурної спадщини, заохочення студентів до вивчення культури усного та письмового українського мовлення.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014