Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський технікум менеджменту транспортного будування (044) 249-07-46, 249-07-48, 249-07-51
м. Київ, вул. Вінницька 10  (карта)
http://ktmtb.edu.ua

Київський технікум менеджменту транспортного будування

Київський технікум менеджменту транспортного будування - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Технікум створений постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 1998 р. № 1659 "Про деякі питання сприяння підготовці фахівців у галузях економіки та будівництва" і наказом Міністерства освіти України від 9 листопада 1998 р. № 387 "Про оголошення постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 1998 р. № 1659" на базі Київського будівельного технікуму транспортного будівництва, який було засновано у 1920 році.

Згідно вказаного вище наказу Міносвіти України Київський технікум менеджменту транспортного будування призначено правонаступником ліквідованого Київського будівельного технікуму транспортного будівництва.

Київський технікум менеджменту транспортного будування діє на підставі Закону України "Про освіту", Статуту технікуму, затвердженого 08.04. 2003 року Міністерством освіти України, нормативних документів Міністерства освіти України. Ведеться певна робота по виконанню Закону України "Про мову" з питань ведення діловодства, програмно-методичної і технічної документації, методичного забезпечення та викладання предметів.

В структурі технікуму - денне і заочне відділення і вісім циклових комісій. Освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, технікум веде за ліцензіями Міносвіти за денною і заочною формами навчання на базі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти за напрямками і спеціальностями, які відображені в цій таблиці.

Матеріально-технічна база

Київський технікум менеджменту транспортного будування розміщений у 5-ти поверховому капітальному цегляному будинку і залізобетонній 5-ти поверховій прибудові навчально-лабораторного корпусу загальною площею всіх приміщень 8739 кв. м., з яких 7133 кв. м. складають навчальні площі.

В навчальному корпусі розташовані:

  • Бібліотека, загальною площею 193 кв. м., де є книгосховище з бібліотечним фондом в 70 тис. примірників, підручників і наочних посібників, а також читальний зал на 50 посадочних місць;
  • Актовий зал на 450 місць;
  • Спортивно-тренувальний комплекс площею 392 кв. м.;
  • Медичний пункт;
  • Їдальня на 100 посадочних місць.

Навчальні майстерні мають 4 цехи:

  • механічний, електрозварювальних, теслярських і слюсарних робіт загальною площею - 545 м2, з необхідними верстатами та інструментом.

Технікум має два п'ятиповерхових гуртожитки на 520 місць, що дає можливість задовольнити всіх студентів у житлі.

Всі навчальні кабінети, лабораторії, учбові майстерні та інші приміщення паспортизовані, устатковані в основному всім необхідним обладнанням, утримуються в належному стані, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, правилам з охорони праці, пожежної і електробезпеки і в основному забезпечують навчально-виховний процес у відповідності з вимогами нормативної документації.

Для поглиблення практичних навичок студентів на території подвір'я навчального корпусу обладнано автодром площею 2500 м2 з технічними засобами організації дорожнього руху.

Технікум має комп'ютерний клас обладнаний комп'ютерами з програмним забезпеченням, а також копіювальну техніку, які використовуються в навчальному процесі для виготовлення роздаткового і методичного матеріалів.

Розвиток і удосконалення навчально-матеріальної бази виконується за рахунок коштів, отриманих від здачі в оренду частини приміщень, тимчасово не задіяних в навчально-виховній роботі, надання платних послуг та технічної творчості студентів під керівництвом викладачів і майстрів виробничого навчання технікуму.

Створені необхідні лабораторії, навчальні кабінети і учбові майстерні в повній мірі задовольняють вимоги навчальних планів і програм, мають відповідне естетичне і технічне обладнання.

Забезпечення навчального процесу

В технікумі працює 119 працівників, серед яких викладачів 32 чоловіки. Контингент студентів складає 776 чоловік на денній формі навчання і 235 чоловік на заочній формі навчання, з яких на контрактній основі навчаються відповідно на денній формі 100 чоловік і на заочній формі 125 чоловік.

Сьогодні на денному відділенні 35 студентів - відмінників навчання, 28 студентів отримують підвищені персональні стипендії.

В 2001 - 2007 роках провідні викладачі технікуму були розробниками Стандартів вищої освіти "Освітньо-кваліфікаційних характеристик" і "Освітньо-кваліфікаційних програм" з спеціальностей:

  • "Будівництво мостів та інших штучних споруд" - Коротюк А. В., Маркін В. І., Шумейко Н. А.;
  • "Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій"-Рибко В. Ф., Прачик О. Г.;
  • "Будівництво тунелів і метрополітенів" - Соболев О. О., ЮрченкоЛ. О., Гаращенко В. В.

Вагомий вклад у підготовку молодших спеціалістів здійснюють провідні викладачі - Долгов В. Г. і Грязнов О. А. - спеціальність "Маркшейдерська справа", Луговий В. Я. - директор технікуму і Мандро С. І. - "Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання", поновленої в 1989 році, Гавлицький Ю. В. - "Організація і регулювання дорожнього руху", відкритої в 1998 році та інші.

Сьогодні навчально-виховний процес в технікумі здійснюють викладачі-методисти - Молчанова В. І., Руденко Л. Т., Маркін В. І. і 40 викладачів вищої і першої категорії, що складає близько 90% від загальної кількості викладачів.

За багаторічну і плідну педагогічну діяльність з підготовки молодших спеціалістів транспортного будування викладачі технікуму Луговий В. Я., Коротюк А. В., Балай В. К. нагороджені Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки України.

Основу сьогоднішнього педагогічного колективу складають викладачі, які прийшли в технікум в 1970-1995 роках і передають свої знання та життєвий досвід студентам нового покоління.

Головами Кваліфікаційних комісій і керівниками дипломного проектування залучаються ведучі спеціалісти мостобудівельних і проектних організацій АТ Мостобуд, ДП Укрдіпродор, Київдіпротранс, Київсоюзшляхпроект.

В технікумі було і є доброю традицією довіряти викладацьку роботу в групах випускникам технікуму, які підвищили свій рівень кваліфікації в будівельних інститутах та університетах.

Молоде покоління викладачів, які прийшли в технікум в останнє десятиріччя, привносить елементи новітньої творчості і ентузіазму в навчально-виховний процес становлення майбутніх транспортних будівельників. В останні роки студенти, знаходячись на практиці, брали активну участь в будівництві мостів і шляхопроводів на автобані Київ - Одеса, Подільсько-Воскресенського і залізнично-автодорожнього мостових переходів через р. Дніпро у місті Києві, автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі, на будівництві метрополітенів в Харкові, Києві і Донецьку, на експлуатаційних ділянках залізниць і автодоріг України, на промислових підприємствах сучасної будівельної індустрії нашої Батьківщини.

Регулярно організуються тижні спеціальностей, традиційні Дні посвячення в студенти, вечори відпочинку і випускні вечори, конкурси "Нумо, хлопці!", "Клуб веселих і кмітливих", екскурсії до музеїв і пам'ятників архітектури України, на провідні підприємства і будови столиці України, зустрічі з випускниками технікуму і ветеранами Великої Вітчизняної війни і виробництва.

Студенти мають можливість відвідувати спортивні секції легкої атлетики і футболу, баскетболу і волейболу, настільного тенісу і шахів. Наш навчальний заклад має свою біографію, своє обличчя, минуле і майбутнє.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014