Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ) (044) 245-53-96, 245-53-95
м. Київ, провулок Ярослава Хомова 16  (карта)
http://kkti.edu.ua/

інформація підтверджена

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ)

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ) - один із провідних учбових закладів, що готує фахівців для залізниць України, акредитований зі статусом вищого учбового закладу І рівня

Загальна інформація

За свої вісім десятиліть коледж підготував більше тридцяти тисяч фахівців, які працювали й працюють у різних галузях народного господарства України та її межами. Серед них багато вчених, громадських діячів, керівників підприємств, підрозділів, провідних фахівців залізничного транспорту.

Зі стін коледжу вийшли поет Г. Кривда, письменник В. Некрасов, дворазова чемпіонка світу з академічного веслування, срібна призерка Олімпійських ігор Т. Буняк (Стеценко), чемпіон світу з вільної боротьби В. Коритний, Герої Радянського Союзу Косян, Скляров, доктори технічних наук І. Калита, Т. Туркевич, доктор економічних наук В. Галабурда, кандидати наук В. Бондаренко, К. Чургомов та інші.

Нині в коледжі на денному і заочному відділеннях навчається 1560 студентів з таких спеціальностей:

 • "Організація перевезень і управління на залізничному транспорті";
 • "Обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту";
 • "Комерційна діяльність";
 • "Бухгалтерський облік".
Матеріально-технічна база

Київський коледж транспортної інфраструктури — це навчальний комплекс, у складі якого чотириповерховий учбово-лабораторний корпус, навчально-виробничі майстерні, гуртожиток на 530 місць, їдальня і буфет, бібліотека, книжковий фонд якої 50 тисяч одиниць, 2 спортивні зали.

У коледжі функціонують 15 лабораторій, 26 кабінетів, 4 комп’ютерні класи, оснащені необхідним устаткуванням, приладами, навчальним телебаченням, які забезпечують проведення теоретичних і практичних занять на вищому професійному рівні.

У 2002 на відділенні "Організація перевезень і управління на залізничному транспорті" відкрита лабораторія управління рухом на транспорті, оснащена 6-ма ЕОМ. Загалом у процесі використовується 76 ЕОМ, є доступ до Інтернету.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес на вищому педагогічному рівні у коледжі забезпечують 55 штатних викладачів. У тому числі — 4 кандидати наук, 2 доценти, 15 — викладачів-методистів і старших викладачів, 21 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Студенти денного відділення користуються правом безкоштовного проїзду залізницями України і забезпечуються гуртожитком.

При формуванні ринкових відносин та ринку праці різко зростає потреба у фахівцях із глибокими теоретичними і практичними знаннями з фундаментальних напрямів науки й техніки. У зв’язку з цим, коледж приділяє особливу увагу створенню навчально-наукових комплексів.

Київський коледж транспортної інфраструктури входить до складу навчально-наукових об’єднань:

 • Українська державна академія залізничного транспорту;
 • Київський університет економіки та технології транспорту.
 • Студенти коледжу до цих вищих навчальних закладів ІІІ і IV рівнів акредитації вступають на третій курс.
Система навчальної та виховної роботи

Сформована система навчальної та виховної роботи дає можливість досягати результатів на предметних олімпіадах, конкурсах художньої самодіяльності, і навіть спортивних змаганнях серед ВНЗ Києва. Студенти отримують іменні стипендії президента України, Верховного ради, мера міста, Укрзалізниці. Педагогічний колектив і студенти коледжу неодноразово нагороджувалися грамотами і цінними подарунками керівництвом Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства освіти й науки України, Укрзалізниці, Київської міської та районних адміністрацій.

Освіта майбутніх фахівців залізничного транспорту ґрунтується на культурно-історичних цінностях українського народу, його традиціях і духовності. Використання мудрості минулих століть і досягнення сучасності в виховній роботі служить великому утвердженню української національної ідеї, сприяє розвитку гуманістичної культури, об’єднанню українського народу в єдину політичну націю, що прагне жити у дружбі, злагоді та співпраці з всім народами та іноземними державами світу.

Київський коледж транспортної інфраструктури (ККТІ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Управління та адміністрування

  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • Транспорт

  • Залізничний транспорт
  • Транспортні технології (за видами)
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 22.01.2020