Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 566-01-88 м. Київ, вул. Бориспільська 5 (карта) http://krmk.microcom.com.ua |
Київський радіомеханічний коледж НАУ
Київський радіомеханічний коледж НАУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації
Київський радіомеханічний коледж НАУ повністю забезпечений власним аудиторним фондом, має навчальний та лабораторний корпуси, бібліотеку, читальний зал, стадіон, спортивний та тренажерний зали, гуртожиток.
У коледжі укомплектовані сучасним обладнанням усі передбачені планами лабораторії і кабінети, в тому числі 10 комп'ютерних класів, оснащені двомастами сучасними ПК, навчальні майстерні, обчислювальний центр з новітніми мультимедійними пристроями, мережевим доступом до Internet з усіх робочих місць.
Студенти відвідують творчі та наукові гуртки, спортивні секції, гурти художньої самодіяльності; щороку беруть активну участь у міських та загальноукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах, посідаючи призові місця (так у 2009 році - друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики, друге місце у загальнонаціональному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика тощо).
Контингент коледжу - 1040 студентів. Конкурс на державне замовлення складає 1,2 - 2,5 осіб на місце, за контрактом - до 1,3 осіб в залежності від спеціальності.
У коледжі працює 86 педпрацівників, серед них - два заслужених вчителі України, три кандидати наук; 80% викладачів - спеціалісти вищої та першої категорій, з них 14 нагороджені Знаком "Відмінник освіти України", 16 працівників відзначені Почесними Грамотами і медалями Міністерства освіти і науки України.
Студенти мають можливість проходження виробничої відповідно до фахової спеціалізації; випускники, які навчаються за державні кошти, працевлаштовуються коледжем.
По закінченню коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Національному авіаційному університеті та інших вищих навчальних закладах ІІІ та VІ рівнів акредитації за скороченими програмами на відповідних факультетах.
Коледж здійснює свою діяльність на базі 2-х корпусів - навчального і лабораторного. Аудиторно-лабораторний фонд складає 10675, 8кв. м. що при загальній кількості студентів (1253 особи на денному відділенні та 76 осіб на заочному) забезпечує для одного студента 8, 5кв. м площі при нормативному рівні 8 кв. м. На території коледжу знаходиться впорядкований стадіон та спортивно-ігрові майданчики. Забезпеченість власними навчальними площами складає 100%.
Згідно з діючими навчальними програмами коледж має як фізичних одиниць 30 кабінетів, 18 лабораторій, 2 навчально-виробничі майстерні площею 607кв. м., навчально-обчислювальний центр, 10 навчальних класів обчислювальної техніки, пристосованих до навчальних занять з відповідним навчально-методичним і матеріальним забезпеченням (комп'ютери, прилади, макети, плакати, ТЗН тощо), 12 аудиторій.
Основний акцент у матеріальному забезпеченні коледж робить на оснащення комп'ютерами і прикладними програмами, впровадження сучасних аудіовізуальних засобів навчання. На даний час коледж має 185 сучасних комп'ютерів, що відповідає 15 комп'ютерним місцям на 100 студентів при нормативному рівні для коледжів і технікумів 6 комп'ютерних місць, 4 широкоформатні плоттери та фотопринтери (формат А1), дві відеокамери, декілька мультимедійних проекторів тощо.
Коледж ще 2003 року першим у Києві серед технікумів і коледжів брав участь у конкурсі на отримання гранту від канадської фірми-виробника на придбання інтерактивної дошки "Smartboard", виграв цей грант та придбав вказану дошку, яка є на даний час найсучаснішим засобом у світі для проведення навчальних занять, забезпечуючи лектору широкі і абсолютно нові можливості удосконалення і активізації навчального процесу.
Дошка успішно експлуатується у кабінеті комп'ютерної та інженерної графіки, використовується іншими викладачами та при проведенні різних заходів. Ще одна така дошка придбана коледжем 2007 року. У 2006 році придбана плазмова панель 42", яка використовується в навчальному процесі, 4 потужні системні блоки на 2-х ядерних процесорах, на яких створено чотири серверних станції для локальної мережі коледжу.
Коледж має декілька ноутбуків, які разом з навчальними програмами, навчальними відеофільмами на CD-носіях використовуються викладачами у навчальному процесі. Вивчення у процесі навчання прикладних програм з автоматизованої розробки конструкторсько-технологічної і програмної документації та належне матеріальне оснащення коледжу забезпечує комп'ютерне виконання усіма студентами графічних і текстових документів у процесі курсового та дипломного проектування.
Коледж забезпечує студентам можливість користування мережею Internet, використовуючи прийом інформації через супутник і через швидкісну лінію зв'язку. Оскільки комп'ютери навчальних кабінетів коледжу об'єднані в локальну мережу, студенти з будь-якого робочого місця можуть увійти в глобальну інформаційну систему Internet.
Навчально-виробничі радіомонтажні майстерні оснащені найсучаснішими паяльними станціями, які використовуються на виробництві, відповідними інструментами і робочими місцями. Лабораторії коледжу щорічно поповнюються новими радіовимірювальними приладами, комп'ютерною периферією, інструментами і обладнанням, ліцензованим програмним забезпеченням, навчальним матеріалом на CD та DVD- носіях.
Технічне оснащення коледжу забезпечує 100% -е проведення лабораторно-практичних робіт і навчальних практик.
Значне місце у забезпеченні навчально-виховного процесу посідає бібліотека, яка налічує 91129 примірників навчальної, довідкової і художньої літератури на загальну суму 353 991 грн. 17 коп. З 2007 року коледж придбав нових підручників, посібників у кількості 1978 екз. на суму 72900 грн. 97 коп.
Бібліотека коледжу передплачує необхідні для навчального процесу періодичні видання різного фахового спрямування: всього 19 найменувань на суму 6244 грн. 32 коп. Для оперативного і повного забезпечення студентів необхідною літературою працівники бібліотеки знайомлять викладачів і голів методичних комісій з новими виданнями, практикують проведення видавництвами у коледжі виїзних тематичних виставок нових видань, аналізують попит студентів на підручники і посібники з метою формування замовлень для їх придбання.
Коледж контролює якісний і кількісний стан забезпеченості студентів літературою, відповідність його рівня встановленому Міністерством освіти і науки нормативному, щорічно розглядає це питання на засіданнях педагогічної, методичної та адміністративної рад. У найближчих планах - створення електронних каталогів бібліотеки, електронних варіантів методичних посібників, рекомендацій, інструкцій до лабораторних і практичних робіт.
Бібліотека коледжу має читальну залу на 86 місць, що в декілька разів перевищує нормативний рівень. У читальній залі зосереджені найбільш цінні довідкові та енциклопедичні видання, періодика.
Спортивна база складається із спортивного та тренажерного залів загальною площею 538 кв. м., стадіону і відкритих спортивних та ігрових майданчиків загальною площею 3148кв. м.
У коледжі є буфет на 224 місця.
Медичний пункт коледжу має штатного працівника і обладнаний усіма необхідними приладами і медикаментами першої медичної допомоги. У приміщенні медпункту проведений капітальний ремонт.
Іногородні студенти коледжу забезпечуються гуртожитком, який розташований неподалік по вулиці Ілліча, 14-А і має загальну площу 3983кв. м. Умови проживання в гуртожитку відповідають встановленим нормативним документам.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014