Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський механіко-технологічний коледж (044) 581-51-86, 581-51-87
м. Київ, вул. Харківське шосе 15  (карта)
http://kmtk.org.ua

Київський механіко-технологічний коледж

Київський механіко-технологічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Історія Київського механіко-металургійного технікуму починається з 1967 року, коли на лівому березі Дніпра, в приміщенні школи № 128 по вулиці Чернігівській, 6, розпочала свою діяльність філія Дніпропетровського механіко-металургійного технікуму, а наказом Міністра чорної металургії УPCP від 02.07. 1968 року за № 244 уже був створений Київський механіко-металургійний технікум як самостійний навчальний заклад. Свого приміщення йде не було, тому і орендували частину площі на вулиці Чернігівській, 6, та частину — на вулиці Заслопова, 3.

Коштами Міністерства чорної металургії СРСР та за безпосередньою участю викладачів і студентів, було побудовано навчальний та лабораторний корпуси введені в дію в листопаді 1973 року, а в 1975 році відкрив свої двері для студентів новий дев'ятиповерховий гуртожиток. Все це — під керівництвом першого директора технікуму Шаповалова Олексія Євграфовича.

Із часом технікум зміцнював свою матеріальну базу, зростала кількість студентів, викладачів. Підвищувалася та ускладнювалася методологія, навчальні програми, вимоги до професійної освіти.

Навчання велося за денною, вечірньою і заочною формами навчання. Чимало прекрасних викладачів вписали в історію технікуму свої імена, серед яких: Мамула Г. М., Тонковид Л. І., Букало Л. О., Зубченко Л. В., Назаренко CM., Романчишина Л. Ф., Бойко В. М., Бондаренко Г. А., Носар В. В. І багато інших.

Із червня 1977 і по жовтень 2006 року навчальним закладом керував Остапенко Микола Григорович.

Київський механіко-металургійний технікум — державний навчальний заклад, є державною власністю України, був підпорядкований Міністерству промисловості України, а з 24.05. 1997 року — Міністерству освіти і науки України.

Із грудня 2006 року директором технікуму призначено Н. Д. Кахуту, яка працювала у навчальному закладі з 1987 року на посаді викладача математики, була головою комісії природничо-математичних дисциплін, заступником директора з навчальної роботи.

За сприянням директора наказом Міністерства освіти і науки України за № 546 від 26.06. 2007р. Київський механіко-металургійний технікум перейменовано у Державний вищий навчальний заклад "Київський механіко-технологічний коледж".

Загальна інформація

У структурі навчального закладу 4 відділення:

 • технологічне,
 • механічне,
 • діловодства,
 • заочне.

Підготовка фахівців у коледжі проводиться за першим рівнем акредитації із семи спеціальностей:

 • "Діловодство",
 • "Організація виробництва",
 • "Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств",
 • "Порошкова металургія",
 • "Зварювальне виробництво",
 • "Обслуговування і ремонт устаткування зварювального виробництва",
 • "Соціальна робота".

Педагогічний склад повністю укомплектовано. Всі викладачі забезпечують викладання навчальних дисциплін у відповідності до своєї кваліфікації та спеціальності. Педагогічним колективом нагромаджений позитивний досвід з планування і організації навчального процесу. Постійно вдосконалюються форми і методи проведення занять; організація самостійної роботи студентів, спільної діяльності коледжу з базовими підприємствами та вищими навчальними закладами 4-го рівня акредитації для подальшого вдосконалення якості підготовки спеціалістів і забезпечення ступеневої освіти.

За роки просвітницької роботи зі стін коледжу вийшло понад 16000 спеціалістів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.09.2017

Рейтинг
9
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Київський механіко-технологічний коледж

Alla Maliy
 В цьому році мій син закінчив цей коледж,я як мама задоволена і цим навчальним закладом і гуртожитком ,все добре. В коледжі мій син не тільки отримував знання з різних предметів, але і насолоджувався можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нього не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали його на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з ним були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях.Особливі слова подяки хочеться сказати на адресу Малинки Тетяни Віталіївни куратора групи АМ/16, з якою у мого сина та його одногрупників пов`язані 4 прекрасних, наповнених навчанням та спілкуванням років. Спасибі Вам за розуміння,відповідальність та увагу до кожного студента з цієї групи, за створення комфортної атмосфери для навчання і зростання студентів.
Сергій Соловйов
Якщо Вам треба поліпшити свої знання і відповідно, оцінки з МАТЕМАТИКИ, до Ваших послуг досвідчений РЕПЕТИТОР. Лівий берег. Заняття можливі у Вас дома у другій половині дня. Ціна помірна. Сергій Володимирович. 095-7007735.