Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж нерухомості (044) 455-57-57, 455-57-07
м. Київ, вул. Лагерна 30-32  (карта)
http://www.krok.edu.ua

Київський коледж нерухомості

Київський коледж нерухомості – єдиний в Україні спеціалізований вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців у галузі оціночної та ріелторської діяльності. З 2010 року Коледж входить до структури корпорації "КРОК"

Загальна інформація

З 1998 року Київський коледж нерухомості готує фахівців у сфері нерухомості. На сьогодні, як і на момент створення, він є єдиним спеціалізованим вищим навчальним закладом в Україні такого профілю. Сфера нерухомості, за законами ринкової економіки, переживає то періоди підйому, то часи кризи. Проте залишається однією з найбільш важливих сфер забезпечення життєдіяльності людини. А отже, професіонали в цій галузі потрібні завжди. Адже повсякчас здійснюється купівля-продаж житлової нерухомості, реалізуються девелоперські проекти, здійснюється маркетинг і менеджмент об’єктів нерухомості.

Наше життя постійно змінюється. Світ стає складнішим. Він вимагає від людини нових знань і вмінь, нестандартних підходів при вирішенні проблемних ситуацій, і як результат - з'являється ряд професій, здатних задовольнити потреби сучасного суспільства. Ефективне функціонування сфери нерухомості потребує якісної роботи фахівців усіх рівнів і кваліфікацій, задіяних у ній.

В Коледжі здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

  • Оціночна діяльність
  • Маркетингова діяльність
  • Фінанси і кредит

Випускники Коледжу отримують диплом державного зразка за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" і можуть продовжити навчання за відповідним чи суміжним напрямком на освітньо-кваліфікаційних рівнях "бакалавр", "магістр". Зокрема, можливість продовжити навчання з третього курсу їм надає Університет "КРОК", до складу якого й входить Київський коледж нерухомості.

Заняття в Коледжі проводять як висококваліфіковані викладачі-теоретики, так і досвідчені фахівці-практики, які передають новому поколінню безцінні напрацювання. Навчаючись тут, студенти проходять практичну підготовку в компаніях відповідного профілю. Значна частина студентів, які показують себе грамотними та відповідальними стажистами, отримують пропозиції постійної роботи вже на етапі практики. У зв'язку зі специфікою навчального закладу, його унікальністю в освітньому просторі України, попит на випускників Коледжу стабільно високий. Вони працюють у банках, фінансово-консалтингових структурах, оціночних фірмах, агенціях нерухомості.

Необхідно відзначити, що в Київському коледжі нерухомості, слідуючи принципам сучасного світу, готують фахівців, які здатні працювати не тільки в межах вузької спеціалізації, але і як економісти широкого профілю.

Професійна підготовка оцінювачів – це один з нових напрямків освітньої діяльності Університету "КРОК". Проводиться набір бажаючих для навчання на базі коледжу на короткотермінових курсах і курсах підвищення кваліфікації:

  • Операції з житловою та нежитловою нерухомістю;
  • Експерт-оцінювач: оцінка об'єктів у матеріальній формі; оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім об'єктів права інтелектуальної власності); підвищення кваліфікації оцінювачів.

З питань підготовки оцінювачів Коледж, як структурний підрозділ Університету "КРОК", співпрацює з Фондом державного майна України і його регіональними відділеннями; багатьма банками, Бюро технічної інвентаризації, фінансово-консалтинговими структурами, оціночними і ріелтерськими фірмами.

Київський коледж нерухомості запрошує комунікабельних та активних молодих людей отримати перспективну професію та оцінити переваги навчання у вузі, де цінується особистість студента і вітається його прагнення до творчості і саморозвитку. А професійна діяльність у сфері оцінки та ріелтерства – це робота саме для молодих. Адже дає змогу реалізувати себе і досягти гідних професійних висот.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014