Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(044) 234-85-88 г. Киев, ул. Леонтовича 11 (карта) http://kkz.net.ua |
Київський коледж зв'язку
Державний заклад "Київський коледж зв'язку" є вищим навчальним закладом I-II рівня акредитації
Коледж (технікум) зв'язку засновано 1921 року народним комітетом освіти України. Наказом Міністерства зв'язку СРСР №169 від 24 квітня 1991 року політехнікум зв'язку був переведений у вищий професійний навчальний заклад з назвою "Київський коледж зв'язку".
За 90-літню історію коледжу підготовлено понад 72000 фахівців галузі зв'язку і близько 1200 спеціалістів на відділенні іноземних студентів. Протягом всього періоду існування коледжу вдосконалювалась педагогічна майстерність викладачів, запроваджувались нові технології навчання, накопичувався навчальний потенціал, поліпшувалася матеріально-технічна база. Протягом багатьох років коледж підтримує дружні відносини з вищою школою Німецького Телекому в м. Лейпціг і веде роботи з інтеграції в міжнародні програми освіти. Коледж відкритий для співробітництва і радий зустрічі з новими студентами, колегами, друзями.
Освітню діяльність коледж здійснює за напрямами:
- телекомунікації;
- комп’ютерна інженерія;
- менеджмент;
- економіка і підприємство.
Для забезпечення навчального процесу та підвищення якості практичної підготовки фахівців зв’язку у коледжі створено 41 лабораторію, 17 кабінетів.
Деякі лабораторії унікальні. Серед них:
- комплекс лабораторій систем та ліній передачі;
- лабораторія волоконно-оптичних ліній зв’язку;
- лабораторії телевізійної техніки, антенно-фідерних і передавальних пристроїв;
- лабораторія систем мобільного зв’язку;
- навчальний полігон поштового зв’язку;
- лабораторія з ремонту комп’ютерної техніки.
Сьогодні до послуг студентів чисельні комп’ютерні класи, об’єднані локальною мережею з можливістю виходу до Інтернету. У коледжі працює електронна бібліотека та читальний зал, філія якого є і в гуртожитку. 2005 року створена лабораторія інноваційних технологій та змісту освіти. Упродовж останніх років коледж активно співпрацює з Міністерство освіти і науки України та його підрозділами. Коледж є базовим вищим навчальним закладом з підготовки Державних стандартів освіти напряму "Телекомунікації". Адміністрація та викладачі коледжу беруть активну участь у діяльності Ради директорів та міських методичних об’єднань вищих навчальних закладів 1-2-го рівнів акредитації.
На базі коледжу проводяться широкомасштабні заходи, організовані Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти, Радою директорів та іншими організаціями Міністерства освіти і науки України.
Коледж підтримує зв’язки з багатьма вищими навчальними закладами України. Викладачі коледжу залучаються до читання лекцій та проведення практичних занять у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, Інституті телекомунікаційних систем Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", вищому професійному училищі № 43, інших навчальних закладах м. Києва.
Протягом всього періоду навчання адміністрація та педагогічний колектив коледжу велику увагу приділяють вихованню особистості та формуванню здорового способу життя.
Студенти коледжу беруть активну участь в усіх заходах, які проводяться на міському та галузевому рівнях. Особливу популярність у студентів мають заходи, які проводяться клубами "Юність" і "Патріот". Серед них:
- конкурс сучасної студентської пісні;
- конкурс-огляд художньої самодіяльності "Дебют першокурсника";
- конкурс студентських відео кліпів тощо.
В останні роки партнерські відносини коледжу з європейськими навчальними закладами набули якісно нового рівня. Щорічно групи студентів коледжу проходять навчальні модулі та виконують дипломні проекти в Інституті телекомунікацій німецького акціонерного товариства "Дойче Телеком" в м. Лейпциг. Шестеро з них після закінчення коледжу були запрошені до цього навчального закладу для продовження навчання.
Успішно розвиваються партнерські стосунки з провідними російськими телекомунікаційними ВНЗ. Це – Санкт-Петербурзький державний університет телекомунікацій, Московський технічний університет телекомунікацій та інформатики, Сибірський державний університет телекомунікацій та інформатики.
Співпраця з відомими європейськими закладами освіти дозволяє краще уявити перспективи подальшого розвитку галузі зв’язку, використати у навчальному процесі позитивний досвід німецьких і російських колег, ознайомитися з передовою технікою та технологіями, підготувати студентів до співпраці у рамках європейської спільноти, підвищити престижність навчання у самому коледжі.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014