Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну (044) 245-52-96, 245-37-96
м. Київ, вул. Стадіонна 2/10  (карта)
http://kkbad.org.ua

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну - державний вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Загальна інформація

Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну є правонаступником Гірничого технікуму, створеного в 1946 році. 30.11. 2007 року Київський будівельний технікум перейменований у Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну.

Коледж пишається своїми випускниками, багато з яких працює в державних керівних структурах, є відомими в країні людьми.

Коледж заснований на державній формі власності і підпорядкований Українській державній будівельній корпорації "Укрбуд".

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу включає головний, навчально-лабораторний і навчально-виробничий корпуси. Будується новий корпус для занять з дисциплін архітектурного циклу та будівельного дизайну.

У корпусах коледжу розміщено і належним чином обладнано 54 кабінети, 4 лабораторії, 5 комп’ютерних класів, 6 навчальних майстерень, 2 полігони для проведення виробничих практик, бібліотека, читальний зал на 50 місць. Бібліотека та читальний зал мають необхідну навчальну та методичну літературу, обладнані устаткуванням для перегляду навчальних та технічних фільмів. Коледж всебічно розвиває інформаційні комп’ютерні технології в навчальній і науковій роботі та технічній діяльності, широко використовує можливі ресурси мережі Інтернет.

Для проведення занять з фізичного виховання, спортивних змагань, занять у спортивних секціях у 2005 році зданий в експлуатацію фізкультурно-оздоровчий комплекс загальною площею 1547 м2.

На базі ККБАД діє студентське конструкторське бюро "Форма", де студенти технічних спеціальностей розробляють проекти конструкцій та об’єктів, виконують замовлення з реконструкції об’єктів. Креслення виконуються за допомогою графічних програм "AutoCAD" і "ArchiCAD".

Знання, уміння та навички, отримані майбутніми фахівцями, дають можливість не лише розробляти реальні проекти, а й реалізовувати їх від початкового етапу до повного його завершення. Останній реальний проект, розроблений нашими студентами, взято за основу для будівництва нового навчального корпусу коледжу.

Коледж має ліцензію на надання освітніх послуг з підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими спеціальностями. Працює підготовче відділення для іноземців, основною метою діяльності якого є їх підготовка до вступу у вищі навчальні заклади України.

У навчальному корпусі встановлений банкомат, за допомогою якого студенти коледжу отримують стипендію.

Харчування студентів організовано в буфетах навчального корпусу і гуртожитку.

У навчальному корпусі працює медичний пункт, який обладнаний необхідним інвентарем та медикаментами.

Студенти, які проживають за межами м. Києва, під час навчання у коледжі забезпечуються гуртожитком.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014