Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський авіаційний фаховий коледж (044) 454-57-62 (044) 400-28-81 (068) 686-58-15 (097) 522-44-94 (099) 249-86-06
03062, м. Київ, проспект Перемоги 100/1  (карта)
http://kiat.org.ua

інформація підтверджена

Київський авіаційний фаховий коледж

Київський авіаційний фаховий коледж – єдиний навчальний заклад в Україні, який готує техніків-технологів для авіаційних підприємств, які займаються виготовленням та складанням планерів літаків та гелікоптерів. Більш ніж 60-річний досвід підготовки висококласних фахівців, тісна співпраця з провідними авіаційними підприємствами та вишами, участь у національних та міжнародних проектах, всебічна допомога студентам та випускникам – візитна картка нашого коледжу. Три конкурентоспроможні спеціальності, на яких готують професійних молодших бакалаврів, гнучка система навчання (денна та заочна форми), досвідчений колектив та відповідність найвищим стандартам дозволять комфортно вибрати та отримати майбутню затребувану професію!

Київський авіаційний професійний коледж (КАФК) – навчальний заклад фахової передвищої освіти. Мав назву Київський вечірній авіаційний технікум, пізніше – Київський авіаційний технікум. З 2021 р. – КАФК. Заснований у 1966 р. Розміщений на території ДП «АНТОНОВ». Основна спеціальність, за якою велася підготовка протягом усього періоду роботи – Літакобудування. В даний час ведеться підготовка фахових молодших бакалаврів за трьома спеціальностями: Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Інженерія програмного забезпечення та Економіка. Перший коледж в Україні, який запровадив дуальну форму освіти, що передбачає успішне поєднання аудиторних занять із реальною роботою на підприємстві. На момент отримання дипломів, наші студенти мають трудовий стаж та можливість продовження роботи за спеціальністю на ДП «АНТОНОВ».

Коледж має багату лабораторну базу та бібліотечний фонд (у тому числі електронний). Досвідчений адміністративний та педагогічний колектив складається зі спеціалістів першої та вищої категорій, методистів, аспірантів, кандидатів та докторів наук. Навчальні програми відповідають сучасним національним та міжнародним вимогам, гармонізовані із програмами вишів, з якими традиційно співпрацює коледж: НАУ ім. М.Є.Жуковського "ХАІ", Національний авіаційний університет, НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Випускники КАФК мають можливість продовжувати навчання у цих та інших вишах України за прискореною програмою (з 2-го курсу). Також співпрацюємо з низкою авіаційних підприємств та компаній України.

Навчання у коледжі ведеться на денному та заочному відділеннях. Приймаються випускники шкіл на базі 9 класів (пріоритетний набір, на 1 курс), а також 11 класів та кваліфіковані робітники (на 2-й курс). Терміни навчання – 3-4 роки в залежності від спеціальності.

Незабутні студентські роки, високий рівень знань, гарантія здобуття конкурентоспроможної професії – це складові успіху нашого студента.

Київський авіаційний фаховий коледж проводить підготовку за такими напрямами:

  • Інформаційні технології

    • Інженерія програмного забезпечення
  • Соціальні та поведінкові науки

    • Економіка
  • Механічна інженерія

    • Авіаційна та ракетно-космічна техніка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2022