Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський авіаційний технікум (044) 442-02-03, 400-28-81
м. Київ, проспект Перемоги 100/1  (карта)
http://kiat.org.ua

Київський авіаційний технікум

Київський авіаційний технікум - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Київський авіаційний технікум утворений згідно наказу Міністерства авіаційної промисловості СРСР від 03.10. 1966 р. № 566 для підготовки фахівців для авіаційної промисловості.

Технікум заснований на державній формі власності.

Підготовка спеціалістів з дня заснування технікуму велася за фахом 0511 "Літакобудування".

Відповідно до "Основних напрямків перебудови вищої і середньої спеціальної освіти в країні" на підставі наказу № 810 від 27.11. 1987 р. про новий перелік спеціальностей з 1989 р. навчання ведеться за фахом 5.10010101 "Виробництво авіаційних суден" та за фахом "Економіка підприємства".

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради України від 30.08. 1991 р. "Про передання підприємств, установ та організацій союзного підпорядкування, розташованих на території України у державну власність" та дорученням Кабінету Міністрів України від 20.09. 1991 р. №18602/18 Київський авіаційний технікум був переданий з 01.10. 1991 р. у підпорядкування Міністерству освіти України.

Загальна інформація

Київський авіаційний технікум – це єдиний державний вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації на території найбільшого в Україні авіаційного підприємства "Авіант", що готує кваліфікованих фахівців – техніків по виробництву авіаційних літальних апаратів. Учбовий процес побудований таким чином що після навчання, студент має змогу працювати на підприємстві.

У технікумі створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи зі студентами.

Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп'ютерні класи, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне учбово-методичне забезпечення та учбово-дослідницька робота студентів.

Київський авіаційний технікум по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професійний ріст є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014