Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ (044) 272-09-17
м. Київ, Львівська площа 14  (карта)
http://www.kneu.kiev.ua/ua/98.htm

Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ

Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Навчальний заклад був заснований 28 грудня 1951 року на базі Київського електромеханічного технікуму залізничного транспорту та отримав назву Київського електромеханічного технікуму.

У 1962 р. Київський електромеханічний технікум було перейменовано в Київський технікум радіоелектроніки Міністерства радіопромисловості України.

З 2003 р. технікум був перейменований у Коледж інформаційних систем і технологій та став філією Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, який підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

У коледжі працюють відділення:

  • Економічних спеціальностей
  • Програмування
  • Техніко-інформаційних спеціальностей

Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ за час свого існування підготував і випустив близько 28 250 спеціалістів, які працюють на різних посадах підприємств і організацій, центральних органів управління та науково-дослідних інститутів м. Києва та України.

Терміни підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на денній формі навчання:

  • економічних спеціальностей (економіка підприємств; прикладна статистика; комерційна діяльність): 2 роки 10 місяців
  • технічних спеціальностей (обслуговування програмних систем і комплексів; розробка програмного забезпечення; конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки; конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв): 3 роки 10 місяців

У рамках підготовки молодших спеціалістів студенти коледжу протягом навчання отримують як повну загальну середню освіту, так і фундаментальну освіту з обраної спеціальності, що підвищує конкурентоспроможність наших випускників в процесі працевлаштування.

Фінансування підготовки фахівців у коледжі здійснюється як за державним замовленням, так і на платній основі.

По закінченню коледжу випускники отримують диплом державного зразка, що надає можливість вступу за відповідним фахом на 2 курс до вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації.

КІСІТ КНЕУ запрошує на навчання

До коледжу приймаються заяви від вступників із базовою середньою освітою. Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст здійснюється на денній формі навчання за 4 напрямками підготовки та 7 спеціальностями:

5.03050702. Комерційна діяльність (організація збуту, постачання, укладання комерційних контрактів, бухоблік, діловодство).

5.03050401. Економіка підприємства (планування, оперативний економічний аналіз, програмування виробництва, управлінська діяльність).

5.03050601. Прикладна статистика (збір, обробка статистичних даних на базі сучасних інформаційних технологій, забезпечення складання, супроводження і проходження документів з облікової, фінансової, виробничо-господарської та державної діяльності).

5.05010101. Обслуговування програмних систем і комплексів (застосування комп’ютерних технічних засобів і програмного забезпечення для збору і обробки інформації в цілях її аналізу та вироблення пропозицій щодо прийняття рішень в різних галузях управлінської, економічної та технічної діяльності).

5.05010301. Розробка програмного забезпечення (проектно-технологічна розробка програм, організація і планування роботи обчислювальних центрів, тестування та ведення програмних продуктів).

5.05080201. Конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки (виробництво, діагностика, методика наладки та технічна експлуатація електронної техніки).

5.05090101. Конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв (автоматизоване проектування на базі сучасних комп’ютерних технологій, методика наладки, діагностики, технічна експлуатація, ремонт радіоелектронних пристроїв в різних галузях науки, техніки та виробництва, включаючи системи зв’язку, телебачення, побутову та комп’ютерну техніку).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014