Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Економіко-правовий технікум при МАУП (044) 258-21-24, 258-21-56, 525-12-37
м. Київ, проспект Червонозоряний 146  (карта)
http://ept.in.ua

Економіко-правовий технікум при МАУП

Економіко-правовий технікум при МАУП – приватний вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Приватний навчальний заклад "Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом" був створений 30 серпня 2001 року у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Засновниками цього закладу була Голосіївська районна рада м. Києва та Міжрегіональна Академія управління персоналом. Зараз до складу економко-правового технікуму при МАУП входять два відділення: Дарницьке, яке функціонує з 2004 року та Святошинське – створене у 2007 році.

ЕПТ проводить підготовку молодших спеціалістів на базі 11 класу денної та заочної форми навчання та на базі базової середньої освіти (9 клас).

ЕПТ проводить підготовку за такими спеціальностями з освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст":

  • Соціальна робота – 50 од. (ліцензійний обсяг)
  • Бухгалтерський облік – 50 од.
  • Організація виробництва – 150 од.
  • Правознавство – 125 од.
  • Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем - 25 од.
  • Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень – 25 од.
  • Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах – 50 од.

Усі спеціальності ліцензовані і акредитовані Міністерством освіти і науки України.

По закінченні навчання видаються державні дипломи з додатком, а також міжнародні дипломи і сертифікати у відповідності до міжнародних угод.

Станом на 01.02. 2009 року в ЕПТ при МАУП навчається понад 1500 студентів. Серед них 1285 - денної форми навчання і 220 заочної форми навчання. В Дарницькому відділенні технікуму навчається – 226 студентів. В Святошинському – 55 студентів. Крім того, в ЕПТ навчається 26 студентів-інвалідів для яких створені всі необхідні умови навчання. Наші студенти – не обов’язково кияни. Тут навчається і чимало жителів регіонів, яких приваблюють одвічні принади Києва: вища якість освіти, можливість престижного працевлаштування, яскраве і незабутнє студентське життя у столичному ВЗО. Їх – більше третини (546 осіб). Це студенти з Київської області, Донеччини, Дніпропетровщини, Сумщини, Криму, Закарпаття, Полісся. Іногородні повністю забезпечені гуртожитком - про це подбала Академія.

Правила вступу в технікум

Абітурієнти, які отримали базову середню загальну освіту, проходять вступне випробування з української мови (диктант) та спеціалізованих дисциплін за фахом.

Вступні випробовування проводяться у формі диктанту й тестування, оцінюються за 12–бальною системою.

Вступні випробування у формі співбесіди з фахової дисципліни проходять абітурієнти, які мають середній бал свідоцтва про базову середню освіту не нижче 8 балів.

Вступ до ЕПТ передбачає дозарахування в групи 2 курсу на підставі атестату про повну середню освіту (11 класів) і відповідного сертифікату незалежного державного тестування з рівнем оцінювання не нижче 124 балів по кожному з предметів, а також передбачено вступ на заочну форму навчання і за умовами навчального закладу на підставі диплома висококваліфікованого робітника, виданого навчальними закладами професійно-технічної освіти.

Забезпечення навчального процесу

В технікумі працює 48 штатних викладачів, з них мають вищу категорію – 26, першу категорію 8, другу категорію – 11, молоді спеціалісти – 3. Також звання викладач-методист мають - 9, доктор філософії з фахових дисциплін мають – 3. Викладацький штат стабільний – 33 викладачів працюють в даному технікумі вже 5 років, з них 15 викладачів працюють з початку утворення технікуму.

Виробнича практика студентів

Виробнича практика студентів проводиться на підприємствах та в організаціях м. Києва. Для організації практики з правознавства організовано подаються дані про студентів-випускників в Державну судову адміністрацію м. Києва, де наказом затверджуються бази проходження практики (судові установи м. Києва). Крім того, наші студенти проходять практику в Київському міському центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, банк "Форум", ощадний банк України м. Києва, Промінвестбанк, Всеукраїнський акціонерний банк, ВКП "ЕСКО", страхова компанія "Оранта", ТОВ "АР Київська аудиторська група", ТОВ "Амплуа персонал", ПП "Любо світ", ТОВ "МС Клуб", ТОВ "Атланта", банківські установи, видавництва, ТОВ "Економедіа". 80% студентів-випускників технікуму продовжують навчання в вищих навчальних закладах м. Києва.

Матеріально-технічна база

Для потреб студентів у нас працюють медпункт, бібліотека, читальний зал, тренажерний зал; окрім цього, студенти широко використовують інфраструктуру Академії – адже вона територіально поруч, і значна частина студентів навчається на її базі. Це – магазини (продовольчий, книжковий), медичний центр, бібліотечний центр, Інтернет-кафе, їдальні тощо. Тобто, усі необхідні для нормальної життєдіяльності студента послуги тут можна отримати.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Рейтинг
15
Рейтинг: 5 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Економіко-правовий технікум при МАУП

Антон Зиков
Закінчив перший курс за спеціальністю Управління та адміністрування, поки коледж дуже подобається. Ні на секунду не шкодую, що вибрав профільну освіту замість того, щоб продовжувати навчання у школі.
Вика
Отдала дочку в техникум, чтобы через пару лет не переживать о поступлении – будет прямая дорога в МАУП или любой другой украинский университет.
Alexey Antonov
Нравится учиться здесь) быть отличником реально, главное стараться и трудится. В институте существует множество студенческих клубов. Студент может заниматься не только учебой, но и др деятельностью в вузе)), проводятся различные научные мероприятия, а также обширное количество спортивных мероприятий)Если двумя словами: Я РАД, что учусь здесь)