Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Броварське вище училище фізичної культури (04594) 5-69-08, 5-45-68, 4-08-53
Київська обл., м. Бровари, вул. Шевченка 21  (карта)
http://www.bvufk.kiev.ua

Броварське вище училище фізичної культури

Броварське вище училище фізичної культури - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Своє існування цей заклад починає з серпня 1983 року, де спільним наказом Держкомспорту СРСР та Міністерства освіти створюється школа-інтернат спортивного профілю з контингентом учнів 281 чоловік.

За 20 років існування школа-інтернат кілька разів змінювала свій статус. В 1986 році її переводять на 12 – річний термін навчання, головним завданням стала підготовка резерву для збірних команд країни.

В 1989 році школа-інтернат спортивного профілю перейменована в училище олімпійського резерву, що дозволило готувати фахівців у галузі фізичної культури і спорту. З 1992 року училище стає вищим училищем фізичної культури першого рівня акредитації. На правах структурного підрозділу в склад училища увійшли загальноосвітня середня школа та 1-й і 2-й курси училища.

Броварське вище училище фізичної культури спільно з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом ім. Г. Сковороди створили навчально-виховний комплекс (наказ МОН України від 10.10 2003 року № 623), що дозволяє випускникам БВУФК продовжувати навчання на ІІ курсі університету. Тим самим починає реалізовуватися на практиці ступенева профільна освіта. Для підвищення якості навчально-виховного процесу, підготовці висококваліфікованих спеціалістів, підвищення кваліфікації адміністративного та тренерсько-викладацького персоналу утворюється необхідна науково-методична база.

Загальна інформація

Сьогодні в училищі навчається 370 вихованців. Це 310 учнів 8-11 класів та 54 студента 1 - 2 курсів. Училище надає повну загальну середню освіту та здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю "Фізичне виховання".

Основне завдання училища - це підготовка резерву для збірних команд України з гандболу, легкої атлетики, плавання, велоспорту (шосе), боксу, вільної боротьби, академічного веслування, лижних гонок.

Юні спортсмени вдосконалюють свою спортивну майстерність з 10-ти видів спорту:

  • боксу,
  • боротьби вільної,
  • велоспорту,
  • гандболу (юнаки і дівчата),
  • легкої атлетики,
  • лижних гонок,
  • плавання,
  • футболу,
  • хокею.

Свої знання і досвід передають вихованцям 53 вчителя зі спорту, 16 з яких мають почесне звання "Заслужений тренер України". Серед них Олександр Поліщук, Олександр Кутаков, Володимир Ковальчук, Валерій та Наталія Гредунови, Валерій Абаджі, Олена Лєснікова, які працюють у закладі майже з дня його відкриття.

За роки існування училище стало кузнею спортивних талантів. 40 вихованців були учасниками Олімпійських ігор. Першу олімпійську бронзову нагороду в скарбничку спортивних досягнень училища принесла випускниця відділення гандболу Гудзь Людмила в 1992 році на Олімпійських іграх у Барселоні.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014