Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну НУБіП України (06554) 4-06-06
АР Крим, м. Бахчисарай, вул. Радянська 9  (карта)
http://bstnauu.comua.net

Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну НУБіП України

ВП НУБіП України "Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну" — навчальний заклад першого рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов'язану з одержанням віщої освіти кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за 3 спеціальностями і має відповідній рівень кадрів та матеріально-технічного забезпечення

Історія

Технікум створений у 1950р. на підставі наказу Головного управління по справам сільського і колгоспного будівництва при Раді Міністрів РСФСР від 07.09. 1950р. №012-2460.

З 1986р. технікум підпорядкований Держагропрому України.

У 1997р. згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 29.05. 1997р. "Про вдосконалення мереж вищих та професійно-технічних навчальних закладів" технікум став філією Кримського агропромислового коледжу без статусу юридичної особи.

16 липня 2002р., згідно наказу Міністерства аграрної політики №198, філію було приєднано до Кримського державного аграрного університету.

У 2003р., в зв’язку із створенням Кримського державного агротехнологічного університету, філія увійшла до його складу.

Розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 липня 2004р. №517-р була створена Південна філія "Кримський агротехнологічний університет" Національного аграрного університету, куди увійшла й Бахчисарайська філія.

Наказом ректора НАУ №3 від 5.01. 2005р. Бахчисарайська філія була реорганізована у відокремлений структурний підрозділ НАУ "Бахчисарайський будівельний технікум".

Наказом ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України № 827 від 15.12. 2008р. "Про перейменування відокремлених підрозділів" відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету "Бахчисарайський будівельний технікум" було перейменовано у відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бахчисарайський будівельний технікум".

Наказом ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України №1052 від 06.12. 2011р. "Про перейменування ВП НУБіП України "Бахчисарайський будівельний технікум"" відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бахчисарайський будівельний технікум" було перейменовано у відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну"

Загальна інформація

Бахчисарайський коледж будівництва, архітектури та дизайну діє на підставі Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про вищу освіту", нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики України.

Ведеться робота щодо виконання Закону України "Про мови" з питань ведення діловодства, програмно-методичної і технічної документації, методичного забезпечення та викладання дисциплін.

В структурі коледжу є денне і заочне відділення та три циклові комісії.

Навчальний процес забезпечують 36 штатних викладачі.

Матеріально-технічна база

Навчально-матеріальна база технікуму розміщена в 2-х навчальних корпусах, побудованих за типовим проектом в 1978 і в 1984 роках, та майстернях. Загальна площа складає 6229,9 м2, навчальна — 3446 м2.

У комплекс, крім навчальних корпусів, входить спортивний тир, містечко з тренажерами для проведення занять з ДПЮ. На окремій території розташовані навчальні майстерні, гуртожиток для студентів з вбудованою котельною на твердому паливі, матеріальний склад, гараж.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014