Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової НУБіП України (04632) 2-53-01, 2-53-02
Чернігівська обл., м. Бобровиця, вул. Чернігівська 19  (карта)
http://bkeim.org.ua

Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової НУБіП України

ВП НУБіП "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової" заснований 30.11. 1891 р., як Майнівська сільськогосподарська реміснича школа І-го розряду

Історія

30.11. 1891 р. – заснування.

З 1.08. 1911р. — Майнівське сільськогосподарське училище, а з серпня 1920 р. — Майнівський технікум ім. Тімірязєва.

В 1964 р. його реорганізовано в Майнівський радгосп-технікум, а в 1980 р. перейменовано на Бобровицький радгосп-технікум.

В 1997 році відбулась ліквідація Бобровицького радгоспу-технікуму з одночасним створенням на його базі Бобровицького державного сільськогосподарського технікуму і ДСП "Промінь".

З 2004 р. Бобровицький державний сільськогосподарський технікум перейменований на Бобровицький державний аграрно-економічний технікум.

З 2005 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 497–р навчальний заклад було приєднано до Національного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, завдяки чому випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном з різних спеціальностей.

Згідно наказу від 03.03. 2007 р. № 110 "Про перейменування ВП НУБіП Бобровицького державного аграрно-економічного технікуму" його було перейменовано в ВП НУБіП "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової".

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Бобровицький коледж економіки та менеджменту має навчальний корпус на 960 місць, 4 комп’ютерні класи, лабораторію аудіо-відеотехніки, бібліотеку, читальну, актову, спортивну, тренажерну зали, музей, стадіон, їдальню та два впорядковані гуртожитки на 360 місць кожний.

Свої творчі здібності молодь має можливість розкривати в предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності та молодіжних клубах за інтересами.

Навчальну та виховну роботу здійснюють 50 викладачів. Більшість із них мають значний досвід роботи та високі звання викладача-методиста, старшого викладача, викладача вищої категорії, магістра, "Відмінник освіти України", "Відмінник аграрної освіти та науки". Серед викладачів є кандидати сільськогосподарських наук.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014